صفحه اصلی>مقالات>نکته های انتخاب یک دستگاه شستشوی کف
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
نکته های انتخاب یک دستگاه شستشوی کف (تعداد بازدید : 1571)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

نکته های انتخاب یک دستگاه شستشوی کف

بدون توجه به اینکه صنعت شما چه فعالیتی انجام می دهد. این امر ضروری است که از دستگاهی مانند اسکرابر ، واترجت و .. استفاده شود که نظافت کف را به شکل ایده آل انجام داده و آن را تضمین کند. کف آلوده و کثیف نه تنها ظاهر مجموعه را ناخوشایند می کند بلکه از نظر بهداشتی و ایمنی باعث ایجاد مشکاتی شده و سلامت افراد را در آن محیط به خطر می اندازد.

هنگامی که اسم شستشوی کف می آید، دستگاه های مختلقی به ذهن خطور می کند و تعداد زیادی انتخاب در اختیار ما قرار دارد. بنابراین ارزشمند است که درباره دستگاه نظافتی مناسب آگاهانه تفکر کرده و متناسب با محیط مورد نظافت انتخابمان را انجام دهیم.

در اینجا به چند نکته اشاره می شود که شما بتوانید انتخاب آگاهانه را داشته و روی آن سرمایه گذاری کنید:


چه محیطی قرار است نظافت شود؟

سوالی که بایستی از خودتان بپرسید این است که چه محیطی و با چه متراژی قرار است نظافت شود؟ و اینکه چه نوع سطحی می خواهد نظافت شود؟ چند طبقه در مجموعه وجود دارد که کار نظافت باید صورت بگیرد؟ آیا برای هر طبقه باید دستگاهی جداگانه استفاده شود یا خیر؟

کف شور می تواند بهترین نتایج نظافتی را برای سازمان به ارمغان بیاورد. این دستگاه با قدرت خوت و نیروی قوی خود قادر است آلودگی ها را به سرعت و با دقت انجام دهد.

سوییپر ها نوع دیگری از ماشین های شستشوی کف بوه که دارای کاریی فوق العاده ای هستند که با توجه به متراژ محیط در انواع دستی و خودرویی است. برس های دستگاه با توجه به محیط می تواند زبر و نرم باشد. این دستگاه ها با قدرت بالای خود قادرت هستند ذرات کوچک (حتی در حد میکرون) را جمع آوری کرده و به مخزن های خود انتقال دهند. عملیات سوییپ کردن می تواند توسط یک یا دو برس انجام شود. در حالی که استفاده از روش های سنتی و قدیمی نظافت بسیار خسته کننده و وقت گیر می باشد.

واترجت صنعتی می تواند یک وسیله مناسب به منظور نظافت کف صنایع بزرگ باشد که می تواند برقی یا دیزلی باشد.

جاروبرقی صنعتی هم یک دستگاه بسیار محبوب و قدرتمند به منظور نظافت کف می باشد. به منظور نظافت مایعات جمع آوری شده از روی زمین از نوع آب و خاک این دستگاه ها استفاده کرده و موتورهای آن بای پس و توربینی است. همچنین این ماشین الات از فیلترهای مخصوص و با کیفیت استفاده می کنند.

میزان استفاده از دستگاه چقدر است؟

این مسئله مهم است که به خاطر داشته باشد شما چند بار در روز می خواهید عملیات نظافت را انجام دهید. اگر میزان نظافت زیاد باشد. از هر نوع دستگاهی که به منظور نظافت محیط خود بهره می گیرید بایستی به این نکته توجه داشت که دستگاه باید برای نظافت مکرر مناسب باشد و دارای قدرت کافی به منظور انجام این هدف باشد. شما عزیزان می توانید با کارشناسان مربوطه مشاوره نمایید تا راهنمایی های دقیق را دریافت کرده تا تصمیم آگاهانه ای بگیرید.

خدمات پس از فروش و گارانتی چگونه است؟

خدمات پس از فروش و گارنتی از سوالات مهمی است که مشتریان به هنگام خرید یک دستگاه می پرسند. پس از خرید یک دستگاه ممکن است مشکلاتی برای آن وسیله ی نظافتی پیش بیاید. آیا بعد از خرابی دستگاه، خدمات یا تعمیرات به خوبی صورت می پذیرد و یا قطعه های دستگاه وجود داشته تا در صورت تعوض بتوان از قطعه ی نو استفاده کرد؟

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۳
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر