صفحه اصلی>مقالات>نگهداری آسان ماشین آلات و ابزارهای کشاورزی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
نگهداری آسان ماشین آلات و ابزارهای کشاورزی (تعداد بازدید : 1752)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

نگهداری آسان ماشین آلات و ابزارهای کشاورزی

دستگاه های نظافت صنعتی ماشین آلات و ابزار الات کشاورزی بسیار مورد تقاضا هستند، زیرا این دستگاه ها یا وسایل دارای کاربردهای گوناگونی برای کشاورزان عزیز می باشد.این نوع از دستگاه های نظافت صنعتی مماو از ویژگی هایی است که باعث بهبود بهره وری و کاهش مدت زمان شستشو می شود. اگر شما در صنعت کشاورزی مشغول هستید، باعث افزایش کلی بهره وری و کارایی شده و آلودگی یا گرد و غبار را از روی تجهیزات شما پاک می کند. ایت تجهیزات همچتیت به منظور نظافت سایبان ها، حیاط هاو مناطف مشابه به کار می رود. زمانی که در جستجوی یک دستگاه نظافت صنعتی به منظور نظافت در صنعت کشاورزی هستید بایستی ابتدا نیازهای خود را بررسی کرده و با کارشناسان این حوزه مشورت نمایید. معمولاً به منظور تجهیزات و ماشین الات کشاورزی از دستگاه های واترجت صنعتی استفاده می شود که ای دستگاه های دارای ویژگی های متنوعی می باشند.

میزان فشار کاری

به طور کلی، دستگاه های نظافت تجهیزات کشاورزی ( واترجت ) دارای فشار های کاری بسیار گوناگونی می باشند. دستگاه های شوینده فشار قوی یا واتر جت صنعتی دارای فشار کاری بالاتری هستند. با این وجود، شما نباید تنها به فشار کاری دستگاه ها وات جت در زمان خرید این گونه دستگاه ها توجه فرمایید. بلکه عوامل دیگری در کنار فشار کاری در انتخاب دستگاه ها بسیار مهم می باشد. ممکن است بسیاری از تجهیزات در برابر فشار های کاری بالا دستگاه ها، نتوانند از خود مقاومت نشان دهند. همچنین امکان دارد تجهیزات یا ماشین الات کشاورزی به جای فشار کاری بالا، به دمای بالاتری برای نظافت احتیاج داشته باشند. در هنگاه خرید باید به نوع تک فاز یا سه فاز بودن، گرم یا سرد بودن، دبی خروجی اب، شلنگ مناسب، جنس بدنه، پمپ، مقاومت بالا در برابر ضربات احتمالی و نازل ها توجه جدی فرمایید.

نگهداری آسان ماشین آلات و ابزارهای کشاورزی

نرخ یا سرعت جریان اب

این واحد سنجش در دستگاه های شستشوی فشار قوی آب متفاوت است و می تواند با واحد لیتر در ساعت اندازه گیری شود. نوع دستگاهی که انتخاب می کنید به در دسترس بودن آب هم بستگی دارد. اگر در بیرون شما با کمبود آب مواجه هستید بهتر دستگاهی را انتخاب کنید که دارای نرخ جریان بالاتر باشد. به هر حال این دستگاه باعث نظافت مکانیزه تجهیزات کشاورزی می شوند.

درجه حرارات

بسیاری از تجهیزات کشاورزی می توانند با ماشین الات نظافتی شستشوی فشار قوی آبسرد شسته و ظنافت شوند. اما برخی اوقات که تجمع سنگین لکه های چربی به خصوص در بخش بیرونی موتور دیده می شود بایستی از دستگاه های نوع آبگرم که قابلیت تولید آب با درجه حرارت بالا دارند، استفاده نمایید. به هرحال استفاده نوع دستگاه آبگرم یا آبسرد بسته به نوع و میزان آلودگی بر روی تجهیزات شما دارد.

قابلیت سیار بودن

برای نظافت تجهیزات یا ابزارهای کشاورزی یا به طور کلی در محیط های کشاورزی، بایستی از دستگاه های فشار قوی آب که قابلیت حرکت یا سیار بودن دارند، استفاده شوند. بسیار از دستگاه ها دارای چرخ به منظور حمل اسان به منظور نظافت ناحیه های گوناگون بوده و به منظور مسافت های خیلی بیشتر بایستی از دستگاه شستشوی فشار قوی اب تریلر که دارای قدرت بسیار بالایی می باشند استفاده نمایید.

نوع دستگاه

نوع دستگاه انتخابی می تواند متفاوت. در مواردی که دسترسی به برق امکان پذیر است بهتر است از دستگاه های فشار قوی اب برقی استفاده نمایید. اما در مواردی که دسترسی به برق ممکن نیست بایستی از دستگاه های فشار قوی آب بنزینی یا دیزلی برای نظافت محیط خود استفاده نمایید. فرقی ندارد کدام یکی از دستگاه ها را انتخاب می کنید. بایستی شرایط خود را در نظر بگیرید و به این نکته مهم توجه داشته باشد که دستگاه ولاترجت فشار قوی باید قدرت کاقی و لازم را برای نظافت داشته باشد.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر