صفحه اصلی>مقالات>واترجت آب سرد
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
واترجت آب سرد (تعداد بازدید : 2572)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

واترجت آب سرد

واترجت آب سرد کمپانی Pulitecno ایتالیا دارای بدنه ای از جنس استیل بوده و نوع آن تک فاز و سه فاز صنعتی می باشد. واترجت آب سرد کمپانی Pulitecno ایتالیا به منظور مصارف سنگین صنعتی در تاسیسات، کارخانه ها و ... استفاده می شود. در ادامه به دو مدل از واترجت های آب سرد این کمپانی اشاره می شود:

واترجت آب سرد تک فاز Win 160.9

واترجت آب سرد تک فاز Win 160.9 ساخت کمپانی پولیتکنو ایتالیا می باشد. دستگاه واترجت خارجی Win 160.9 یکی از مدل های کوچک کمپانی Pulitecno ایتالیا می باشد. واترجت آب سرد تک فاز مدل Win 160.9 دارای بدنه و لانس استیل مقاوم بوده که در برابر ضربات احتمالی دچار مشکل نمی گردد. این دستگاه واترجت خارجی دارای دبی خروجی آب 540 لیتر در ساعت و و حداکثر توانایی فشار کاری 160 بار است. دستگاه دارای سیستم ایمنی توتال استپ یا TSI است که وسیله را از هرگونه نواسانات ناشی از برق، نشتی آب، فشار کم و زیاد آب ورودی محافظت می کند. دستگاه واترجت خارجی تکفاز Win 160.9 دارای پمپی بوده که دارای جنسی از پیستون های سرامیکی سه گانه بوده که دارای آخرین تکنولوژی در ساخت این پیستون ها می باشد. واترجت آب سرد Win 160.9 مجهز به انواع نازل های گوناگون مانند: نازل سند بلاست مرطوب، نازل برس چرخشی، نازل جرم زدا و نازل کف ساز به منظور مصارف گوناگون صنعتی می باشد. همگی تجهیزات ذکر شده ساخت کشور ایتالیا می باشد. وسیله دارای توانایی قرقره شلنگ جمع کن بوده و شلنگی که در این دستگاه استفاده شده است دارای گاردی با محافظ فولادین است. دستگاه دارای توانایی پاشش مواد شوینده بوده که بدین منظور یک شلنگ مکش مواد برای وسیله تعبیه شده است. یکی از ویژگی های بازر این دستگاه کارواش این است که می تواند پاشش مواد شوینده را بدون عبور از پمپ انجام داده که این کار باعث می شود که مواد شوینده باعث خورندگی پمپ دستگاه کارواش نشود. سیستم تفنگی دستگاه واترجت آب سرد تک فاز Win 160.9 نیز داری تکنولوژی آنتی توییست یا ضد چرخش بوده که باعث می شود که کاربر در هنگام کار با دستگاه بسیار راحت بوده و فشاری بر دست و کتف های کاربر وارد نیاید. واترجت آب سرد تک فاز Win 160.9 دارای حداکثر جریان ورودی 60 ورودی آب بوده که بدین معناست که دستگاه می تواند تا 60 درجه سانتی گراد ورودی آب را تحمل نماید. توان موتور دستگاه 2700 وات می باشد و همچنین وزن دستگاه بدون لوازم 35 کیلوگرم است. به علاوه طول شلنگ دستگاه 10 متری می باشد.

واترجت آب سرد سه فاز MAXI 3 350.15

واترجت سه فاز MAXI 3 350.15 ساخت کمپانی شهیر Pulitecno ایتالیا است. واترجت آب سرد MAXI 3 350.15 توانایی حداکثر فشار کاری 350 بار را داشته و دبی خروجی دستگاه 900 لیتر در ساعت است. موتور بسیار قوی واترجت آب سرد MAXI 3 350.15 سه فاز بوده و دارای توانی معال 12000 وات یا 12 کیلو وات می باشد. کارواش دارای بدنه و لانس کاملاً استیل و تفنگی دارای گارد ضد ضربه بوده که می تواند رسوبات بسیار عمیق را از روی سطوح گوناگون نظافت نماید. پمپ دستگاه کارواش از جنس سرامیک و سه گانه بوده که در نوع خود دارای آخرین تکنولوژی روز دنیا می باشد. واترجت آب سرد MAXI 3 350.15 دارای امکان نصب قرقره شلنگ بر روی خود را دارا بوده و می تواند آب را تا 60 درجه سانتی گراد تحمل نماید. این دستگاه کارواش یا واترجت آب سرد همانند دیگر دستگاه های کارواش دیگر دارای نازل های گوناگون از جمله نازل سند بلاست مرطوب است. شلنگی که در واترجت آب سرد MAXI 3 350.15 استفاده می شود دارای گارد محافظ فولادین بوده و جنس آن فولاد سخت می باشد. از دیگر ویژگی های مهم این دستگاه تکتولوژی یا سیستم پاشش مواد شوینده بدون عبور از پمپ بوده که وسیله را در مقابل خورندگی ناشی از پمپ دستگاه محفوظ نگه می دارد ( به منظور مکش و پاشش مواد شوینده از سیستم پای پس استفاده می کند ) . به علاوه د مدل MAXI 3 350.15 دارای سیستم های ایمنی TSI و TST می باشد که به طور خلاصه عبارتند از:

  1. سيستم خاموش كننده كلي دستگاه: به منظور کاهش مصرف برق، زمانی که واترجت آب سرد مدل MAXI 3 350.15 استفاده نگردد دستگاه خاموش می گردد.
  2. خاموش كننده اتوماتيك در صورت نشتي:  به منظور عدم آسیب رسیدن به دستگاه، کارواش در صورت نشتی آب خاموش می گردد.
  3. توقف اتوماتيك در صورت كمبود آب: به منظور جلوگیری از ورود هوا به داخل پمپ و شلنگ دستگاه به هنگام کمبود آب، دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش می شود.
  4. سيستم توقف اتوماتيك موتور: به منظور عدم آسیب رسیدن به موتور که ناشی از افزایش بیش از مقدار دور موتور می باشد، دستگاه دارای سیستم توقف اتوماتیک موتور است.

وزن این دستگاه جت واتر بدون لوازم 125 کیلوگرم بوده و دارای طول شلنگ 15 متری است و ابعاد دستگاه 62×107×69 می باشد.
تمامی محصولات شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای گارانتی 1 ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشد.
واترجت آب سرد شرکت بازرگانی پیشتاز از کمپانی های معتبر کارچر آلمان و Pulitecno ایتالیا می باشد. واترجت آب سرد شرکت بازرگانی پیشتاز داری دارای مدل های گوناگون می باشد.

واترجت آب سرد

واترجت آب سرد و گرم واترجت آب سرد MAXI 200.15 دستگاه واتر جت خارجی MAXI 3 280.21

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:
تاریخ: ۱۳۹۵/۰۲/۰۲
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر