صفحه اصلی>مقالات>واترجت آب گرم
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
واترجت آب گرم (تعداد بازدید : 2774)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

واترجت آب گرم

واترجت آب گرم دارای مشعل گازوئیلی می باشد و به این خاطر می تواند با این سیستم گازوئیلی خود دمای خروجی آب را تا 180 درجه سانتی گراد برساند. واترجت آب گرم با مشعل گازوئیلی این توانایی را دارد تا دبی بالایی را گرم کند.دستگاه می تواند در مصارف سنگین صنعتی در کارخانه ها، تاسیسات، کارگاه ها به منظور لکه بری، چربی زدایی، پاک کردن آلودگی از دیوار های شهر و نماها مورد استفاده قرار بگیرد. معمولاً از واترجت تک فاز که به صورت آب گرم است، به منظور شستشو و نظافت کامل نماهای ساختمان استفاده می شود. دلیل این امر این است که در بسیاری از ساختمان ها برق سه فاز وجود ندارد و به همین دلیل از واترجت آب گرم از نوع تک فاز مورد استفاده قرار می گیرد. به منظور شستشوی نماهای ساختمان به دلیل اینکه جت واتر صنعتی قادر به پرتاب آب در ارتفاع می باشد از دستگاهی خاص به نام بالابر استفاده می شود که واترجت بر روی آن بالابر قرار می گیرد. واترجت آب گرم دارای امکانات فراوانی می باشد از جمله قابلیت پاشش کردن مواد شوینده که در دستگاه های مختلف دارای تکنولوژی خاصی می باشد. تکنولوژی پاشش مواد شوینده بدین صورت است که ماده شوینده با آب بعد از عبور از پمپ دستگاه با آب مخلوط گشته و سپس به سمت هدف موردنظر پاشش می گردد که به این سیستم یا تکنولوژی، سیستم Spraydet گفته می شود و مزیت این تکنولوژی این است که باعث خورندگی و آسیب رسیدن به پمپ دستگاه نمی شود و عمر دستگاه افزایش می یابد. در برخی از دستگاه های جت واتر صنعتی کمپانی های Pulitecno ایتالیا و karcher آلمان از شلنگی مخصوص برای مکش و پاشش مواد شوبنده استفاده می شود بدین معنی ظرفی از مخلوط آب و مواد شوینده در کنار دستگاه وجود داشته و  با ایجاد خلاء به علت فشار شدید آب ورودی مواد شوینده توسط شلنگ مکش ماده شوینده پاشش می گردد. در بعضی از مدل های واترجت آب گرم کمپانی کارچر آلمان و پولیتکنو ایتالیا مکانی مخصوص بر روی خود دستگاه به منظور پاشش مواد شوینده وجود دارد که در برغی کارواش ها یک عدد و در برخی واترجت مانند HDS 1020 دو عدد مخزن برای مواد شوینده وجود دارد. در ادامه به دو نمونه از واترجت های آب گرم اشاره می شود.

واترجت آب گرم کارچر آلمان

واترجت آب گرم مدل Hynox 150.15

واترجت آب گرم مدل Hynox 150.15 ساخت کمپانی معروف Pulitecno ایتالیا می باشد.این واترجت آب گرم از نوع سه فاز دیزلی بوده و به منظور مصارف سنگین صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. واترجت آب گرم مدل Hynox 150.15 دارای فشار کاری حداکثر 150 بار بوده و دبی خروجی آب دستگاه 900 لیتر در ساعت می باشد. کارایی دستگاه بدین صورت است که 5 الی 6 ساعت در روز می توان با این کارواش کار کرد. قرقره شلنگ جمع کن دستی بر روی این وسیله قرار داشته و طول شلنگ دستگاه 15 متری است. به منظور گرم کردن آب در این دستگاه از دیزل استفاده می شود. از نظر توان کارکرد واترجت آب گرم، می توان گفت کارواش دارای 5500 وات یا 5.5 کیلو وات است. به منظور حمل بسیار سهل دستگاه، از چهار چرخی که در زیر وسیله قرار دارد استفاده می شود و 4 چرخ دستگاه بسیار نرم می باشد. جنس بدنه این واترجت آب گرم از استیل می باشد که باعث می شود دستگاه در برابر هر گونه ضربه احتمالی مقاوم و پایدار باشد. شلنگی که در این دستگاه استفاده شده است دارای محافظی بسیار محکم از فولاد بوده که باعث می شود شلنگ پاره نشود. جت واتر صنعتی مدل Hynox 150.15 دارای سیستم های ایمنی TSI و TST بوده که به طور خلاصه می توان گفت دستگاه در برابر نوسانات برقی، نشت کردن آب از دستگاه، فشار زیاد و کم آب ورود دستگاه  با خاموش کردن اتوماتیک خود در برابر خطرهای ذکر شده در قبال محفاظت می کند. از جمله سیستم ایمنی دیگر وسیله، تکنولوژی Spraydet می باشد که باعث می شود مواد شوینده بدون عبور از پمپ دستگاه به سمت موردنظر با فشار خارج شود که این ویژگی باعث می شود دستگاه در برابر خورندگی محفوظ بماند.

واترجت آب گرم

واترجت آب گرم مدل Magnum 300.21

واترجت آب گرم مدل Magnum 300.21 ساخت کمپانی شهیر Pulitecno ایتالیا می باشد. واترجت آب گرم مدل Magnum 300.21 از جمله مدل های بسیار کم نظیر کمپانی Pulitecno ایتالیا است. این کارواش یا جت واتر سیار صنعتی دارای فشار کاری 300 بار ( عملیاتی ) و 350 بار ( اسمی ) می باشد و دبی خروجی آب دستگاه فوق العاده بوده ( 1260 در ساعت ) و توانایی برای لکه بری و چربی زدایی عمیق در اماکن گوناگون صنعتی دارا است. میزان توانایی دستگاه برای گرم کردن آب تا 140 درجه سانتی گراد بوده و به منظور تنظیم کردن میزان دمای آب دستگاه از ترموستاتی که در این دستگاه قرار دارد می توان استفاده کرد. این دستگاه همانند دیگر دستگاه های واترجت Pulitecno ایتالیا دارای سیسم های ایمنی TSI و TST بوده که باعث می شود وسیله در برابر نوسان برق، نشتی آب و فشار کم و زیاد آب ورودی پایدار باشد. پمپ دستگاه جت واتر صنعتی مدل 300.21 کمپانی Pulitecno ایتالیا مجهز به 3 پیستون سرامیکی است که می توان گفت آخرین تکنولوژی در ساخت پمپ های واترجت آب گرم می باشد. دستگاه به منظور جابجایی راحت تر دارای دو چرخ ثابت و یک چرخ ترولی می باشد. جت واتر صنعتی مدل Magnum 300.21 دارای دارای نازلی مخصوص برای انجام عملیات سند بلاست به منظور لکه بری عمیق می باشد. اپراتو به راحتی از دستگاه می تواند استفاده کرده زیرا Control Panel وسیله بسیار سهل بوده و ضد آب می باشد. شلنگی که در این وسیله استفاده می شود دارای گارد محافظ از جنس فولاد است که باعث می شود شلنگ پاره نشود. جت واتر صنعتی Magnum 300.21 دارای محفظه یا مخزنی خاص برای واد شوینده بوده که حجم این مخزن مواد شوینده 10 لیتری است و پاشش مواد شوینده بدون اینکه عبور از پمپ دستگاه انجام می شود که به این تکنولوژی Spraydet گفته می شود. تکنولوژی ایمنی دیگر واترجت آب گرم Magnum 300.21، سیستم TSI است که باعث می شود این دستگاه کارواش نیز در برابر نواسانات برق، نشتی آب، فشار کم و زیاد آب دستگاه محافظ باشد و به صورت خودکار خاموش گردد. توان موتور سه فاز این جت واتر صنعتی 8000 وات یا 8 کیلو وات بوده و طول شلنگ دستگاه 15 متر به همراه قرقره شلنگ است.به علاوه بوبلر این واترجت اب گرم ساخت کمپانی Pulitecno ایتالیا می باشد.

واترجت آب گرم سه فاز

واترجت آب گرم یا واتر جت صنعتی شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای گارانتی 1 ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشد و این شرکت دارای بخش فنی - مهندسی مجهز و مجزایی برای ارائه خدمات پس از فروش می باشد.

واترجت آب گرم شرکت بازرگانی پیشتاز از دو کمپانی معروف کارچر آلمان و پولیتکنو ایتالیا می باشد. کارواش صنعتی شرکت بازرگانی پیشتاز دارای مدل های گوناگون است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره واترجت آب گرم می توانید با شماره های 2-66572450-021 تماس حاصل فرمایید.

واترجت آب گرم ایتالیایی واترجت آب گرم بنزینی BLITZ Hot واترجت آب گرم Hynox 150.15

واترجت آب گرم تک فاز HDS 558  جت واتر صنعتی HDS 7.16 جت واتر صنعتی HDS 1020

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۲/۰۴
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر