صفحه اصلی>مقالات>واترجت برقی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
واترجت برقی (تعداد بازدید : 1890)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

واترجت برقی

واترجت برقی - دیزلی به واتر جت هایی نیز گفته می شود که از برق سه فاز استفاده کرده و دارای پمپی فشار قوی بوده که به الکتروموتور سه فاز صنعتی متصل بوده که توانایی تبدیل جریان معمولی آب به جریان فشار قوی اب را دارا می باشد. این واترجت برقی دارای بخشی به نام گرم کن می باشد. این گرم کن آب فشار قوی را آن قدر گرم می کند که بعضاً به نقطه ی جوش می رسد و همچنین می تواند با توجه به امکاناتی که دستگاه دارد آن را به بخار تبدیل کند. بعد از آن امکان لکه بری عمیق و پاک کردن چربی ها، روغن، گریس و ... وجود دارد. واترجت برقی در انواع تک فاز هم موجود هستند که البته دور موتور الکتروموتور این دستگاه ها بالا و پس از مدت زمانی دچار حرارت بالا می شوند. در مقابل واترجت برقی نوع سه فاز صنعتی دارای دور موتور الکتروموتور پایین بوده و در کار کردن طولانی مدت دستگاه دچار داغی و حرارت بالا نمی شوند. از جمله مکان هایی که از این دستگاه نظافت صنعتی استفاده می شوند عبارتند از: کارخانه های تولیدی، فولاد، ذوب آهن، قطعه سازی، نفت و پتروشیمی و ... .

واترجت برقی

از واترجت صنعتی هایی که نوع آن ها برقی - دیزلی می باشد بهتر است برای مکان های کوچک مورد استفاده قرار نگیرند چون آلودگی ای که این دستگاه که حاصل از کوره و سوخت می باشد به جا می گذارند می تواند به سلامت افراد مجموعه صدمه بزند. بهتر است برای استفاده در اماکن کوچک تر صنعتی از واترجت برقی با هیتر برقی استفاده نمود یا از واترجت های سه فاز آب سرد استفاده نمود و برای آب ورودی از آب گرم به همراه مواد شوینده استفاده نمود.

در ادامه به دو مدل از واترجت برقی اشاره می شود:

واترجت برقی مدل MAGNUM 300.21 کمپانی PULITECNO

واترجت برقی MAGNUM 300.21 ساخت کمپانی PULITECNO ایتالیا می باشد. این دستگاه دارای ویژگی ها و مزایایی کم مظیری می باشد. این دستگاه به صورت آب گرم بوده و دارای فشار عملیاتی 300 با و فشار اسمی 350 بار می باشد. همچنین دبی خروجی آب این دستگاه 1260 لیتر در ساعت است. سرعت و فشار کاری این دستگاه به گونه ای است که برای مصارف صنعتی مناسب می باشد. توانایی گرم کردن آب این دستگاه 140 درجه سانتی گراد می باشد. این کارواش صنعتی دارای دارای تکنولوژی یا سیستم TSI و TQC می باشد که باعث می شود دستگاه جتوانر یا واترجت برقی در مقابل نواسانات برقی، نشتی آب و فشار کم و زیاد آب ورودی محافظت شود.

واترجت برقی مدل Hynox 150.15 کمپانی PULITECNO

واترجت برقی Hynox 150.15 ساخت کمپانی PULITECNO ایتالیا است. این دستگاه دارای درت لازم به منظور کارهای صنعتی می باشد. بدنه این دستگاه از جنس استیل بوده و دارای دبی خروجی آب 900 لیتر در ساعت است. این دستگاه قابلیت نصب قرقره شلنگ را دارا است. این دستگاه از نوع سه فاز آبگرم برقی - دیزلی بوده و دارای توان کیلو واتی 5/5 کیلو وات است. همچنین شلنگ بافته شده دستگاه و از جنس فولاد می باشد که باعث افزایش کارایی و طول عمر بالا می شود.

واترجت برقی خدمات پس از فروش و گارانتی آن ها

دستگاه های واترجت برقی دارای نوع های گوناگونی از نظر فشار کاری، دبی خروجی آب، توان موتور، حجم مخزن مواد شوینده و ... می باشد. تمامی محصولات شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز با گارنتی یک ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله ارائه می گردد.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۵/۰۶
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر