صفحه اصلی>مقالات>واترجت بنزینی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
واترجت بنزینی (تعداد بازدید : 2230)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

واترجت بنزینی - دستگاه کارواش فشار قوی - شرکت بازرگانی پیشتاز

واترجت بنزینی PULITECNO ایتالیا

واترجت بنزینی به نوعی از دستگاه های واترجت اطلاق می شود که می تواند بدون نیاز به برق در هر مکانی مورد استفاده قرار گیرد. دستگاه کارواش فشار قوی بنزینی شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز از دو کمپانی مطرح Karcher آلمان و Pulitecno ایتالیا می باشد. واترجت بنزینی در مدل های گوناگون عرضه گشته و دستگاه از نظر فشار کاری، دبی خروجی آب، توان موتور، آب گرم یا آب سرد بودن، دمای خروجی و ... بسیار متفاوت می باشد. واترجت بنزینی می تواند در صنایع راه سازی، کشاورزی، ساختمانی و خدمات شهری مورد استفاده قرار بگیرد. در ادامه به دو نمونه انواع واترجت بنزینی اشاره می شود:

واترجت بنزینی

واترجت بنزینی مدل Blitz Hot

واترجت بنزینی مدل Blitz Hot ساخت کمپانی شهیر Pulitecno ایتالیا می باشد. این دستگاه دارای موتوری ساخت کمپانی KOHLER آمریکا یا Lombardini ایتالیا بوده و فشار کاری دستگاه مابین 30 تا 200 بار می باشد. از نظر دبی خروجی واترجت بنزینی مدل Blitz Hot دارای دبی خروجی آب 900 لیتر در ساعت می باشد. از نظر جنس بدنه، جنس لانس و تفنگی، دستگاه مدل Blitz Hot دارای بدنه ، لانس و تفنگی استیل بوده گارد وسیله ضد ضربه می باشد. از جمله مکان هایی که از این دستگاه استفاده می کنند عبارتند از: خطوط تولید، شهرداری ها، تاسیسات و هر مکانی که دسترسی به برق ممکن نیست.

واترجت بنزینی مدل Blitz Hot بدون نیاز به برق تک فاز یا سه فاز بدین صورت مورد استفاده قرار می گیرد که به وسیله بنزین یا گازوییل که به نوع موتور دستگاه بستگی دارد و فشاری بالغ بر 200 تا 250 بار تولید نماید. این دستگاه می تواند آب را به وسیله گازوییل، بنزین و یک بویلر آب را گرم کند.

دستگاه کارواش فشار قوی بدون نیاز به برقی مدل Blitz Hot داری حمل بسیار آسان بوده زیرا داری دو چرخ ثابت و دو چرخ به صورت ترولی مانند می باشد. و همچنین

مانور واتر جت صنعتی در هنگام چرخش دستگاه بسیار راحت می باشد.

توان موتور این دستگاه 11 اسب بخار و همچنین وزن دستگاه در حدود 200 کیلوگرم می باشد. میزان دمای خروجی آب دستگاه 140 درجه سانتی گراد بوده که باعث می شود بخار آب از دستگاه بیرون بیاید. به علاوه دستگاه مجهز به ترموستات به منظور تنظیم دما بوده و قادر است آب را تا 30 درجه کاهش بدهد.

واترجت بنزینی BLITZ 250.15

واترجت بنزینی مدل BLITZ 250.15 ساخت شرکت معظم Pulitecno ایتالیا می باشد. و نوع دستگاه بنزینی بوده که یعنی دستگاه می تواند بدون برق در جاهایی که برق موجود نیست استفاده شود. از نظر موتور، موتور دستگاه واترجت بنزینی مدل BLITZ 250.15 ساخت شرکت بزرگ KOHLER آمریکا می باشد و بدنه دستگاه از جنس استیل است. از جمله مکان هایی که از کارواش فشار قوی بدون نیاز به برقی مدل Blitz 250.15 استفاده می کنند عبارتند از: شهرداری ها، خطوط تولید و ... . فشار کاری کارواش فشار قوی BLITZ 250.15 با بیشترین فشار 250 بار و دبی خروجی دستگاه 900 لیتر در ساعت می باشد. واترجت مدل BLITZ 250.15 مجهز به پمپی از سه پیستون از جنس سرامیکی سه گانه است که می توان گفت آخرین تکنولوژی در ساخت این پمپ ها اعمال شده است. دستگاه قادر به انجام عملیات سند بلاست می باشد. موتور این واترجت بنزینی دائم کار بوده ( 14 اسب بخار ) که برای انجام کارهای سنگین مناسب می باشد.


واترجت بنزینی مدل Blitz hotواترجت بنزینی مدل Blitz 250.15واترجت بنزینی MAXI 3 ATEX

واترجت بنزینی کمپانی Pulitecno ایتالیا

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۲/۲۸
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر