صفحه اصلی>مقالات>واترجت تک فاز
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
واترجت تک فاز (تعداد بازدید : 2734)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

واترجت تک فاز

واترجت تک فاز شرکت بازرگانی پیشتاز از دو کمپانی معتبر و شهیر اروپایی نیز تهیه و ارائه می شود. در ادامه در مورد واترجت های تک فاز و سه فاز این دو کمپانی توضیحاتی ارائه می شود.

واترجت تک فاز و واترجت سه فاز کمپانی کارچر ( Karcher ) آلمان: واترجت های تک فاز کمپانی کارچر آلمان دارای مدل های گوناگون می باشد. دستگاه های این کمپانی (Karcher) دارای دو مدل آب گرم و آب سرد می باشد که هر کدام از آن ها دارای دو نوع تک فاز و سه فاز هستند. از واترجت های سه فاز به منظور مصارف سنگین صنعتی در پالایشگاه ها، پتروشیمی ها، کارخانه ها و ... به منظور لکه بری و چربی زدایی استفاده می شود. واترجت های سه فاز karcher آلمان در دو گروه HD ( آب سرد ) و HDS ( آب گرم ) ارائه می شوند. دور موتور واترجت های سه فاز کارچر آلمان پایین بوده و به طور معمول 1450 دور در دقیقه می باشد. از طرفی دیگر واترجت تک فاز کمپانی Karcher آلمان دارای دور موتور بالایی بوده که برای کارهای خانگی و نیمه صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. به منظور استفاده طولانی مدت از واترجت تک فاز بایستی به دستگاه مدت زمانی استراحت داد تا موتور دستگاه دچار مشکل نشود.

اگر بخواهیم به مهم ترین سری واترجت تک فاز کمپانی کارچر آلمان اشاره کنیم می توان به سری K این کمپانی اشاره کرد. سری K کمپانی کارچر آلمان از K2 تا K7 می باشد. سری K کمپانی کارچر آلمان به منظور مصارف خانگی و نیمه صنعتی برای افراد مورد استفاده قرار می گیرد. دور موتور این سری از کارواش های تک فاز کارچر آلمان معمولاً 2800 دور در دقیقه می باشد. به علاوه کارواش های تک فاز کمپانی کارچر آلمان دارای فشار های کاری گوناگون می باشند.

واترجت تک فاز صنعتی

واترجت تک فاز و سه فاز کمپانی کارچر ( Pulitecno ) ایتالیا: واترجت های این کمپانی دارای نوع های برقی، برقی - دیزلی و بنزینی می باشد و عموماً بدنه، لانس و تفنگی این کارواش ها از جنس استیل می باشد. دستگاه های این کمپانی معروف ایتالیایی از تکتولوژی TSI و TST می باشد. در ادامه مقاله به 2 نمونه از مدل های واترجت های تک فاز دو کمپانی Pulitecno و Karcher اشاره می شود:


واترجت تک فاز

واترجت تک فاز مدل Hynox 120.9

واترجت تک فاز مدل Hynox 120.9 ساخت کمپانی معظم Pulitecno ایتالیا می باشد. واترجت تک فاز Hynox 120.9 برای مصارف صنعتی بسیار مناسب است. فشار کاری دستگاه مابین 30 تا 120 با و دبی خروجی آب وسیله 540 لیتر در ساعت می باشد. این دستگاه کارواش ( واترجت ) برقی مدل Hynox 120.9 می تواند آب را تا دمای 140 درجه گرم کرده و برای لکه بری و چربی زدایی بسیار مناسب است. این دستگاه کارواش برقی دارای 4 چرخ لیفتراکی برای حمل راحت می باشد. توان این کارواش برقی 2700 وات یا 2.7 کیلو وات می باشد و وزن آن در حدود 100 کبلوگرم است. واترجت تک فاز Hynox 120.9 می تواند پاشش مواد شوینده را بدون عبور از پمپ انجام دهد. این کار باعث می شود پمپ این واترجت تک فاز در مقابل خورندگی در امان بماند. دستگاه دارای سیستم های ایمنی TSI و TST می باشد که بدین معنی می باشد که دستگاه در مقابل نواسانات ناشی از برق ، نشتی آب و فشار کم و زیاد آب ورودی در امان می ماند.

واترجت تک فاز مدل K7 Premium

واترجت تک فاز مدل K7 Premium ساخت کمپانی کارچر آلمان می باشد. واترجت تک فاز K7 Premium به منظور استفاده برای مصارف نیمه صنعتی مورد استفاده قرار گرفته و کاربرد دارد. تکنولوژی خنک کنندگی سیم پیچ موتور که یکی از سیستم های بسیار خوب این کمپانی می باشد بدین صورت که آبی که به این دستگاه وارد می شود به محفظه ای که دور سیم پیچ موتور قرار دارد رفته و با چرخیدن به دور آن باعث خنک ماندن آن می شود. این کار باعث می شود دستگاه عمر بالایی داشته باشد. حجم مخزن مواد شوینده دستگاه 1 لیتری می باشد و این دستگاه دارای یک ولو چرخشی به منظور مخلوط کردن آب و ماده شوینده می باشد. از جمله نازل هایی که در این دستگاه استفاده می شود نازل های Turbo و زاویه زن یا جرم گیر می باشد و دستگاه دارای فشار کاری 20 الی 160 بار می باشد. واترجت تک فاز مدل K7 Premium دارای صدای بسیار پایین در زمان کار می باشد. جنس بدنه دستگاه از پلی ایلن دو جداره بوده که در برابر ضربات احتمالی مقاوم می باشد. طول شلنگ دستگاه 10 متری بوده و دارای قرقره شلنگ جمع کن است. حداکثر دبی خروجی آب دستگاه 570 لیتر در ساعت بوده و دمای اب ورودی که دستگاه می تواند تحمل نماید 60 درجه سانتی گراد می باشد. توان واترجت تک فاز مدل K7 Premium نیز 3000 وات یا 3 کیلو وات است و وزن دستگاه در حدود 18 کیلوگرم می باشد.

واترجت تک فاز صنعتی واترجت تک فاز K2 Premium واترجت تک فاز K5 Premium

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۲/۱۴
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر