صفحه اصلی>مقالات>واترجت دیزلی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
واترجت دیزلی  (تعداد بازدید : 1479)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

واترجت دیزلی

واترجت دیزلی نیز یک از دستگاه های که می تواند با برق و بدون برق کار کند. بستگی به دستگاه موردنظر دارد.

در این مقاله درباره دستگاه های واترجت دیزلی توضیحاتی ارائه می شود. درباره دستگاه ها یا وسیله های واترجت دیزلی که بدون نیاز به برق می باشند (از نوع آب گرم) از یک موتور داخلی با سوخت بنزینی یا گازوئیل جهت به کار گرفتن پمپ فشار قوی استفاده می کنند.  از این دستگاه ها به منظور استفاده در اماکنی یا مراکزی که دسترسی به برق ممکن نباشد استفاده می شود. این دستگاه ها دارای راندمان و مکانیزم بالایی به منظور نظافت می باشند.

واترجت دیزلی یا واترجت صنعتی بدون نیاز به برقی می تواند به منظور استفاده برای شهرداری به منظور نظافت در و دیوارهای شهر مورد استفاده قرار بگیرد.

واترجت دیزلی و برخی ویژگی های آن

واترجت دیزلی یا بنزینی می تواند به صورت آب گرم و آب سرد باشد و می تواند به منظور نظافت بهتر دارای قابلیتی به نام بخار است که نظافت را در نوع دستگاه های آب گرم بسیار عالی انجام می دهد. دستگاه های واترجت دیزلی بایستی از بدنه ای مقاوم و پایدار بوده و در برابر ضربات احتمالی که ممکن است برای این گونه دستگاه ها اتفاق بیفتد از خود پایداری پایداری نشان بدهد. بسیاری از دستگاه های کارواش صنعتی دارای لوازم جانبی گوناگونی مانند: نازل سند بلاست، نازل فوم پاش و ... می باشد که باعث افزایش کارایی این دستگاه ها در محیط های گوناگون می شود.

واترجت دیزلی

واترجت دیزلی - برقی با قدرت بالا

واترجت دیزلی - برقی یکی از دستگاه هایی است که ز برق تک یا سه فاز به منظور استفاده در محیط های صنعتی گوناگون استفاده می شود. این دستگاه های یا وسایل نیز به وسیله یک پمپ فشار قوی که به الکتروموتور سه فاز صنعتی است، جریان آب معمولی را به یک جریان فشار قوی تبدیل می کند. از یک سوی دیگر بخشی که دارای گرمکن است آب را با جریان فشار بسیار زیاد را گرم می کند و به نقطه ی جوش نزدیک می کند. در بعضی از حالات با توجه به تنظیمات یا حالات دستگاه نیز بخار نیز تولید می نماید که باعث شستشو و نظافت و از بین بردن چربی، گریس، دوده و ... می شود.

واترجت دیزلی سری HDS کمپانی کارچر آلمان از سری دستگاه هایی می باشند که به صورت دیزلی - برقی می باشند و به صورت آب گرم هستند. این دستگاه ها دارای قدرت بسیار بالایی در نظافت بوده و در صنابع نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، کارخانه ها، کشتی سازی، شیمیایی، مواد غذایی و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

تمامی محصولات شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس ا فروش 15 ساله می باشد و شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز این افتخار را دارد تا با ارائه ی مشاوره مسئولانه و دلسوزانه شما عزیزان را در انتخاب دستگاه های نظافتی به خصوص دستگاه فشار قوی آب راهنمایی نماید.

واترجت دیزلی - برقیواترجت دیزلی - برقی HDS 558واترجت دیزلی - برقی HDS 7.16واترجت دیزلی - برقی HDS1020

شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز محصولات یا دستگاه های نظافتی دیگری مانند: اسکرابر ، جاروبرقی صنعتی ، سوییپر ، واترجت صنعتی ، پولیشر و ... را از کمپانی ها یا برندهای معتبر ارائه می نماید.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر