صفحه اصلی>مقالات>واترجت سه فاز
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
واترجت سه فاز (تعداد بازدید : 2567)

واترجت سه فاز

واترجت سه فاز با قدرت بالا

واترجت سه فاز به دستگاهی اطلاق می شود که برای نظافت آلودگی، چربی ها، رسوبات و ... در مکان های صنعتی مختلف از برق سه فاز استاده می کند. واترجت سه فاز شرکت بازرگانی پیشتاز از دو کمپانی معتبر Karcher آلمان و Pulitecno ایتالیا می باشد. در ادامه به سه مدل از واترجت سه فاز شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز اشاره می شود:

معرفی انواع واترجت:


واترجت سه فاز

واترجت سه فاز مدل Hynox 200.15

واترجت سه فاز مدل Hynox 200.15 ساخت کمپانی بزرگ Pulitecno ایتالیا است. واترجت سه فاز Hynox 200.15 دارای طراحی بسیار با کیفیت و بدنه مقاوم به منظور استفاده در اماکن صنعتی گوناگون صنعتی می باشد. این واترجت سه فاز صنعتی از نوع آب گرم بوده و بیشترین فشار کاری دستگاه 200 بار است. دبی خروجی آب دستگاه 900 لیتر در ساعت می باشد. از لحاظ جنس بدنه، واترجت سه فاز مدل Hynox 200.15 دارای بدنه، لانس و نازل هایی از جنس استیل بوده و به وسیله این دستگاه می توان چربی ها و آلودگی ها را به راحتی پاکسازی کرد. تفنگی این دستگاه فشار قوی آب ( واترجت صنعتی ) دارای محافظ می باشد. پمپ موجود بر روی این دستگاه از جنس سرامیک می باشد و به صورت سه گانه می باشد. در این دستگاه از آخرین تکنولوژی های موجود در ساخت پمپ استفاده می شود. چرخ های این وسیله به صورت لیفتراکی بوده و دارای نازل مخصوص برای اجرای سند بلاست می باشد. کاربر به راحتی می تواند از این دستگاه استفاده کند زیرا دارای Control Panel بسیار ساده و ضد نم و رطوبت است. واترجت سه فاز مدل Hynox 200.15 دارای شلنگی مخصوص می باشد که به وسیله الیاف فولادین احاطه شده است. در این دستگاه مانند سایر دستگاه های کمپانی Pulitecno ایتالیا از سیستم پاشش مواد شوینده بدون عبور از پمپ استفاده شده که باعث می شود پمپ دستگاه در مقابل خورندگی محفوظ بماند. دستگاه دارای سیستم های ایمنی دیگر می باشد که عبارتند از: 1) واترجت صنعتی در صورتی که تا یک مدت زمانی ( مثلاً 10 دقیقه ) روشن بماند به صورت اتومات خاموش می گردد. 2) نشتی آب در این واترجت سه فاز به راحتی شناسایی شده و باعث می شود دستگاه بعد از گذر چند ثانیه به صورت اواتیک خاموش گردد. 3) در صورتی که با اضافی بر روی موتور قرار گیرد و دور آن بیش از حد افزایش یابد دستگاه به طور خودکار خاموش می شود. دمای آب گرم خروجی دستگاه 30 الی 140 درجه سانتی گراد بوده و توان موتور وسیله 6000 وات یا 6 کیلو وات می باشد. وزن دستکاه بدون لوازمش 145 کیلوگرم بوده و طول شلنگ دستگاه به همراه قرقره اش 15 متر می باشد.

واترجت سه فاز

واترجت سه فاز مدل Maxi3 Atex

واترجت سه فاز مدل Maxi3 Atex ساخت کمپانی معظم پولیتکنو ایتالیا می باشد. واترجت سه فاز مدل Maxi3 Atex از محصولات پر قدرت کمپانی pulitecno و در میان سایر محصولات مشابه خود می باشد. این واترجت سه فاز دارای دبی خروجی 900 لیتر در ساعت و از نظر فشاری کاری، واترجت سه فاز Maxi3 Atex دارای فشار کاری بین 30 الی 200 بار می باشد. جنس بدنه، لانس نازل های واترجت سه فاز Maxi3 Atex از جنس بسیار مقاوم استیل می باشد که باعث می شود دستگاه در برابر ضربات احتمالی بسیار مقاوم و پایدار باشد. دستگاه دارای استانداردی به نام ( Zone1 ) بوده ( ضد انفجار است ) که باعث می شود دستگاه در محیط های قابل اشتعال که به صورت گازی یا ذره های معلق در هوا باشد به راحتی مورد استفاده قرار بگیرد. از جمله اماکنی که از این دستگاه استفاده می کنند عباتند از: سکوهای نفتی، پالایشگاه های نفت و پتروشیمی و ... . دستگاه از نظر حمل و نقل یا جابجایی به دلیل اینکه دارای 4 چرخ لیفتراکی است، بسیار راحت می باشد. نوات موتور دستگاه واترجت سه فاز مدل Maxi3 Atex نیز 7500 وات یا 7.5 کیلو وات و وزن دستگاه بدون لوازمش در حدود 120 کیلوگرم می باشد. بیشترین میزان دمای ورودی که این واترجت سه فاز می تواند تحمل نماید 60 درجه سانتی گراد بوده و شلنگ دستگاه به همراه قرقره شلنگش 15 متر می باشد. از جمله سیستم های حفاظتی دستگاه مدل Maxi3 Atex مانند دیگر واترجت های کمپانی pulitecno سیستم های TST و TSI می باشد که دستگاه را در مقابل نواسانات ناشی از برق، نشتی آب دستگاه و فشار کم و زیاد آب ورودی حفاظت می کند. همچنین در صورتی که وسیله بیش از 10 دقیقه روشن باشد، دستگاه به منظور جلوگیری از استهلاک موتور دستگاه به طور اتوماتیک خاموش می گردد. نوع دستگاه از نوع آب سرد صنعتی می باشد.

واترجت سه فاز آب سرد

واترجت سه فاز مدل HD 10.25 کارچر آلمان

واترجت سه فاز صنعتی مدل HD 10.25 ساخت کمپانی شهیر Karcher آلمان می باشد. این واترجت سه فاز صنعتی یکی از پر قدرت ترین واترجت های آب سرد کمپانی Karcher آلمان می باشد. واترجت سه فاز HD 10.25 از نظر فشار کاری بین 30 الی 275 بار بوده و دارای دبی خروجی آب 1000 لیتر در ساعت می باشد. واترجت سه فاز آب سرد مدل HD 10.25 دارای شلنگی به طول 20 متر از جنس فولاد بوده و می تواند دارای قرقره شلنگ باشد. جنس موتور، لانس، داخل تفنگی و پمپ دستگاه از جنس بسیار مقاوم استیل یا آلیاژی از فلز می باشد. نازل هایی که در این دستگاه استفاده می شود دو گونه می باشد. 1) نازل Turbo Cleaner و 2) نازل Vario Power . از نازل Turbo Cleaner به منظور افزایش اثر گذاری خروجی آب برای از بین بردن چربی ها و رسوبات است. از نازل Vario Power برای افزایش یا کاهش زاویه خارج شده از آب استفاده می شود. مانومتری که در این دستگاه قرار دارد می تواند فشار دستگاه را در هر زمان نشان بدهد. واترجت آب سرد مدل HD 10.25 کمپانی کارچر آلمان دارای تکنولوژی بسیار خوب آنتی توییست می باشد که باعث می شود اپراتور به راحتی بتواند با دستگاه کار کند. پمپ موجود در دستگاه به صورت سه گانه و از جنس مرغوب سرامیک می باشد. این دستگاه دارای مخزن مخصوص مواد شوینده 8 لیتری بوده و دور موتور دستگاه 1240 دور در دقیقه می باشد. بیشترین میزان دمای ورودی که این دستگاه می تواند تحمل نماید 60 درجه سانتی گراد دبوده و توان موتور این کارواش 12000 وات یا 12 کیلو وات می باشد. وزن این دستگاه فشار قوی آب بدون لوازمش 62 کیلوگرم می باشد. این دستگاه فشار قوی آب با گارانتی و خدمات ارائه می شود.

واترجت سه فاز آلمانی کارچر

واترجت سه فاز کارچر آلمان واترجت سه فاز Pulitecno ایتالیاواترجت سه فاز مدل HDS 1020 واترجت سه فاز PULITECNO ایتالیا

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۲/۱۲
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر