صفحه اصلی>مقالات>واترجت صنعتی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
واترجت صنعتی (تعداد بازدید : 3480)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

واترجت صنعتی

واترجت صنعتی خارجی

واترجت صنعتی از نظر فشار کاری، دبی خروجی آب، تک فاز و سه فاز بودن، آب گرم و آب سرد بودن و ... با هم متفاوت می باشد. واتر جت صنعتی شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای انواع گوناگون می باشد. واتر جت های صنعتی کارچر برای انواع اماکن گوناگون صنعتی قادر است چربی، رسوب، لکه بری و رنگ بری به شکل عالی را انجام دهد. دستگاه واترجت صنعتی یا کارواش صنعت شرکت بازرگانی پیشتاز از کمپانی های Pulitecno ایتالیا و Karcher آلمان است. در ادامه به سه مدل از دستگاه های کارواش شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز اشاره می شود:

واترجت صنعتی

در ادامه فیلم استفاده از دستگاه های واتر جت را مشاهده می فرمایید:

واترجت صنعتی HDS 558

دستگاه فشار قوی آب صنعتی مدل HDS 558 ساخت شرکت معظم Karcher آلمان بوده و در ساخت کوره دستگاه از تکنولوژی های روز دنیا استفاده شده است. دستگاه کارواش HDS 558 می تواند آب را تا 155 درجه سانتی گراد گرم کند. از ویژگی این واترجت صنعتی کمپانی Karcher آلمان می توان به مجهز بودن دستگاه به نازل Vario Power اشاره کرد که دارای زاویه های 0، 25 و 40 درجه می باشد. به منظور عملکرد بسیار بالا و طولانی مدت کوره دستگاه HDS 558، واترجت دارای رسوب زدای RM110 بوده که از رسوب داخلی دستگاه جلوگیری به عمل می آورد. سیستم کار رسوب زداری RM110 در واترجت صنعتی HDS 558 کارچر آلمان به این گونه است که با فشردن ماشه تفنگی دستگاه یک قطره از روسوب زدای RM110 به داخل بویلر می رود. دستگاه کارواش مدل HDS 558 دارای دور موتور پایین بوده و دارای سیستم Soft Starter می باشد. دستگاه HDS 558 دارای تکنولوژی ای می باشد که واترجت صنعتی را از نوسانات ناشی از برقی، نشت کردن آب ، فشار بالا و پایین آب ورودی محفوظ می دارد. به این تکولوژی Total Stap گفته می شود. کوره دستگاه واترجت صنعتی HDS 558 دارای جنس استیل، ضد انفجار ناگهانی و ضد زنگ است. دستگاه دارای مخزن مواد شوینده 8 لیتری بوده و دارای یک ولوم چرخشی است که اپراتور می تواند ترکیب آب و مواد شوینده را به صورت دلخواه تغییر دهد. واترجت صنعتی HDS 558 کرشر آلمان دارای حجم مخزن سوخت 16 لیتری بوده که نهایتاً مصرف سوختی که دستگاه دارد فقط 3 لیتر در ساعت است. شلنگی که در این دستگاه استفاده می شود دارای طول 10 متری بوده و جنس شلنگ از فولاد بافته شده است. دستگاه کارواش HDS 558 همچنین دارای تکنولوژی بسیار عالی AVS بوده که از چرخش ناگهانی تفنگی در هنگام کار کردن اپراتور با دستگاه جلوگیری می کند. جنس لانس دستگاه استیل بود و دارای طول 1 متر و 5 سانتی متر می باشد. نوع دستگاه واترجت صنعتی HDS 558 نیز تک فاز صنعتی بوده و فشار کاری دستگاه 30 - 140 بار می باشد. دستگاه به صورت آب گرم بوده و حداکثر دبی جریان خروجی آب دستگاه 550 لیتر در ساعت می باشد. میزان حداکثری دمای آب ورودی که دستگاه می تواند تحمل کند 155 درجه سانتی گراد می باشد. توان موتور واترجت صنعتی HDS 558 کارشر آلمان 3200 وات بوده و ابعاد دستگاه 740×600×940 می باشد.

واترجت صنعتی HDS558

واترجت صنعتی HDS 7.16

واترجت صنعتی HDS 7.16 ساخت کمپانی شهیر کرشر آلمان بوده و نوع دستگاه واترجت سه فاز صنعتی و آب گرم می باشد. جنس بدنه واترجت صنعتی مدل HDS 7.16 کرشر آلمان از پلی اتیلن بوده که در برابر ضربات احتمالی بسیار بسیار مقاوم می باشد. حداکثر قابلیت گرم کردن آب در دستگاه HDS 7.16 نیز 155 درجه سانتی گراد بوده و قابلیت پاشش بخار آب را دارا می باشد. دستگاه کارواش HDS 7.16 دارای حداکثر فشار کاری 160 بار بوده و توان دستگاه 5600 وات می باشد. به منظور حمل بسیار راحت تر دستگاه واترجت صنعتی HDS 7.16، وسیله دارای چرخ ترولی است که این چرخ ترولی در جلوی دستگاه قرار دارد. دستگاه مدل HDS 7.16 همانند HDS 558 دارای تکنولوژی AVS می باشد ( عدم چرخش تفنگی در هنگام کار با دستگاه توسط کاربر ) . دستگاه کارواش مدل HDS 7.16 به صورت برقی - دیزلی بوده که از برق به منظور روشن نگاه داشتن موتور دستگاه و از دیزل به منظور گرم کردن آب دستگاه استفاده می شود. میزان مصرف سوخت دستگاه 4.8 لیتر در ساعت بوده و حجم مخزن سوخت دستگاه 20 لیتر می باشد. دستگاه دارای فشار کاری بین 30 تا 160 بار بوده و حداکثر دبی جریان آب خروجی دستگاه 750 لیتر در ساعت می باشد. حجم مخزن مواد شوینده دستگاه 8 لیتری بوده و دارای شلنگی از جنس فولاد سخت به طول 10 متر می باشد.

دستگاه کارواش hds 7.16

واترجت صنعتی HDS 1020

واترجت صنعتی HDS 1020 ساخت کمپانی Karcher آلمان بوده و نوع دستگاه واترجت آب گرم سه فاز می باشد. توانایی ای که دستگاه به منظور گرم کردن آب دارد 155 درجه سانتی گراد بوده و دبی خروجی دستگاه فوق العاده بوده و در حدود 1000 لیتر در ساعت می باشد. فشار کاری دستگاه 200 بار بوده و همانند دستگاه های ذکر شده در بالا دارای تکتولوژی رسوب زدای RM110 می باشد. دستگاه کارواش مدل HDS 1020 دارای تکنولوژی توتال استپ به منظور جلوگیری از نوسانات برق، نشتی آب و فشار کم و زیاد آب ورودی است. از ویژگی های بارز دستگاه داشتن دو مخزن مواد شوینده 10 لیتری می باشد. میزان مصرف سوخت وسیله فقط 4.8 لیتر در ساعت بوده و حجم مخزن سوخت دستگاه 25 لیتری است. طول شلنگ واترجت صنعتی HDS 1020 نیز 20 متر بوده و جنس آن از فولاد بافته شده است. به منظوز جلوگیری از چرخش تفنگی دستگاه، این واترجت صنعتی دارای تکنولوژی بسیار خوب AVS برای جلوگیری از چرخش تفنگی در زمان کار با دستگاه می باشد. وزن دستگاه بدون لوازم 171 کیلوگرم بوده و توان موتور دستگاه نیز 7800 وات می باشد.

واترجت صنعتی hds1020

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۱/۲۸
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر