صفحه اصلی>مقالات>واترجت فشار قوی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
واترجت فشار قوی (تعداد بازدید : 2232)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

واترجت فشار قوی - فروش دستگاه جتواش سه فاز

واترجت فشار قوی دارای نکته های بسیار ظریفی به منظور نگه داری می باشد.از مواردی که در نگه داری و عملکرد دستگاه واترجت فشار قوی بسیار تاثیر گذار می باشد، در نوع آبی است که به این دستگاه وارد می شود. هر چه قدر آب ورودی به واترجت فشار قوی املاح کمی داشته باشد و یا به اصطلاح سبک باشد، برای واترجت بسیار مناسب بوده و از روب گرفتگی پمپ جلوگیری به عمل می آورد. نکته ذکر شده در استفاده از واترجت فشار قوی بسیار مهم می باشد. اگر به هر دلیلی آب ورودی دستگاه دارای رسوب زیاد می باشد همواره به مشتریان پیشنهاد می گردد از سختی گیر در ورودی دستگاه استفاده شود. سپس بعد از اینکه کار با دستگاه واترجت فشار قوی به اتمام رسید و شیر ورودی اب بسته شد، باید ماشه تفنگی را طوری نگه داشت تا آب داخل پمپ تخلیه شود. این امر در فصل های سرد سال بسیار بسیار مهم می باشد زیرا اگر آب دردون دستگاه باقی بماند و یخ بزند به دستگاه آسیب جدی می رساند.

واترجت فشار قوی

یکی دیگر از نکات مهمی در استفاده از واترجت فشار قوی بایستی رعایت کرد این است که به منظور جلوگیری از هوا گرفتگی پمپ دستگاه نبایستی بدون اتصال آب دستگاه را روشن نمود. به علاوه در واترجت های فشار قوی آب گرم که مشعل گازوئیلی دارند نبایستی بدون سوخت، سیستم گرم کن دستگاه را روشن نمود. واترجت فشار قوی سه فاز صنعتی به منظور استفاده طولانی مدت در کارخانه ها، موسسات بزرگ و هرجایی که نیاز به استفاده مدت زمان زیاد , از دستگاه یا واترجت فشار قوی را داشته باشد، استفاده می شود.

واترجت فشار قوی MAXI 5.500

واترجت فشار قوی MAXI 5.500 از طراحی های کمپانی بزرگ Pulitecno ایتالیا می باشد. دستگاه واتر جت سه فاز مدل MAXI 5.500 دارای فشاری کاری بین 30 الی 500 بار بوده و در انجام کارهای سنگین صنعتی بسیار قدرتمند می باشد. دبی خروجی آب دستگاه 1320 لیتر در ساعت بوده که در نوع خود بسیار بالا بوده و حداکثر دمای ورودی آب که دستگاه می تواند تحمل نماید 60 درجه سانتی گراد می باشد. نوع دستگاه سه فاز فوق صنعتی آب سرد بوده و می تواند در اماکن صنعتی گوناگون مورد استفاده قرار بگیرد. نظافت مبدل های حرارتی در پالایشگاه ها و تاسیسات و رسوب زدایی و چربی زدایی با این دستگاه به راحتی صورت می گیرد. دستگاه دارای 4 چرخ بوده که دو چرخ دستگاه ثابت و دو چرخ عقب ترولی مانند می باشد که باث می شود حمل دستگاه در محیط های صنعتی به راحتی و سهولت صورت بگیرد. از نظر جنس پمپ دستگاه دارای پمپی سه پیستون سرامیکی و سه گانه بوده که در نوع آخرین تکنولوژی می باشد.دستگاه دارای نازل مخصوص لوله باز کن و لوله باز کن بوده و موتور پر قدرت دستگاه 22.5 کیلو وات می باشد که در نوع خود بی نظیر می باشد که این امر مدام کار کردن ( دائم کار بودن ) دستگاه را تضمین می کند. شلنگی که در این دستگاه استفاده شده دارای الیاف فولادین بوده که از شلنگ دستگاه به طور کامل محافظت می نماید.i همچنین طول شلنگ دستگاه 10 متر می باشد.

واترجت فشار قوی مدل HDS1020 کارچر آلمان

واترجت فشار قوی مدل HDS1020 ساخت کمپانی کارچر ( KARCHER ) آلمان امکان گرم کردن آب تا 155 درجه سانتی گراد دارا می باشد. دبی خروجی آب این واترجت فشار قوی 1000 لیتر در ساعت است. آخرین تکنولوژی به منظور محافظت از کوره در این وسیله یا دستگاه قرار دارد. به منظور رسوب زدایی دستگاه از RM110 استفاده می شود. این واترجت فشار قوی دارای فشار کاری 200 بار (bar) است. این دستگاه از نوع آبگرم دیزل است. کوره آبگرم این وسیله استیل، ضد انفجار و ضد زنگ است. به علاوه اینکه این واترجت فشار قوی دارای دو مخزن ماده شوینده است. این وسیله دارای کوزه دیزلی با مصرف سوخت بسیار پایین (4/8 لیتر در ساعت) است.

واترجت فشار قوی HD 9.20واترجت فشار قوی HD10.25واترجت فشار قوی HDS 558واترجت فشار قوی HDS 1020

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۴/۱۶
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر