صفحه اصلی>مقالات>واترجت کارچر آلمان
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
واترجت کارچر آلمان (تعداد بازدید : 1852)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

واترجت کارچر

واترجت کارچر آلمان دارای انواع گوناگونی بوده و برای استفاده برای مصارف خانگی و نیمه صنعتی معمولاً از نوع تک فاز و برای مصارف سنگین صنعتی از نوع سه فاز آن استفاده می شود. نوع تک فاز دستگاه های واترجت کارچر آلمان معمولاً به صورت آبسرد بوده و نوع سه فاز دستگاه ها به صورت آبگرم می باشند که معمولاً برای لکه بری عمیق و از بین بردن لکه های روغنی و گریس مورد استفاده قرار می گیرند. واترجت های کارچر آلمان به منظور جلوگیری از بالا رفتن دمای موتور و خنک نگه داشتن موتور دستگاه برای کارکرد بالاتر و بالا بردن طول عمر دستگاه، دارای تکنولوژی ای به نام تکنولوژی ایکس لاین x-line می باشند. معمولاً واترجت کارچر آلمان در نوع خاگی دارای کیت ها یا نازل های گوناگونی برای شستشوی موارد مختلف از جمله اتومبیل ها، کف زمین و ... می باشد. نازل شستشوی اتومبیل واترجت های کمپانی کارچر آلمان به Car Kit معروف است.

واترجت کارچر

واترجت صنعتی کارچر آلمان در نوع صنعتی معمولاً سه فاز هستند، می توانند کاربردهای گوناگونی برای نظافت صنعتی در کارخانه ها، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ها و دیگر صنایع مختلف داشته باشند. همانطور که در پاراگراف بالا ذکر شد یکی از موارد استفاده از واترجت های آبگرم کمپانی کارچر آلمان شستشوی و لکه بری عمیق لکه های روغنی و گریسی بود. از دیگر مواردی که می توان از این دستگاه ها استفاده کرد نظافت و شستشوی ورق های فلزی، قطعات ماشین الات گوناگون، خطوط تولید و ... است.

دستگاه های واترجت آب گرم کارچر آلمان دارای سیستم های سوختی به صورت بنزینی و گازوئیلی می باشند. فشار کاری و دبی خروجی آب دستگاه ای واترجت کارچر آلمان دارای نوع های گوناگون و متفاوت است.

در انتها ذکر این نکته ضروری است که فروش دستگا های واترجت کارچر آلمان در دو نوع خانگی و صنعتی در طی یک فرآیند بسیار حرفه ای و کارشناسانه صورت گرفته و دستگاه های این کمپانی دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشد.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۶/۲۶
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر