صفحه اصلی>مقالات>وکیوم صنعتی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
وکیوم صنعتی (تعداد بازدید : 1583)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

وکیوم صنعتی

وکیوم صنعتی دارای کاربردهای گوناگون به صورت تک، دو و جاروبرقی سه موتوره

گرد و غبار دیگر بخشی از زندگی روزمره ما شده است. بدیهی است دفاتر، شرکت ها، کارخانه، کارگاه ها و دیگر اماکن صنعتی دیگر بایستی به منظور حفظ محیط خود از آلودگی ها از دستگاه ها یا تجهیزات نظافت صنعتی استفاده نمایند. ساختمان ها یا مراکز تجاری و صنعتی نیز می توانند از وکیوم صنعتی به منظور نظافت محیط خود بهره بگیرند. دستگاه های وکیوم صنعتی از نظر قدرت مکش، تعداد موتور، بدنه از جنس گوناگون (استیل و پلی اتیلن)، نرخ جریان هوا، برند و ... با هم تفاوت دارند. معمولاً در کارخانه های بزرگ و دیگر اماکن صنعتی از دستگاه های وکیوم صنعتی که دارای قدرت بالایی هستند استفاده می شود. معمولاً این دستگاه ها می توانند به صورت سه موتوره یا دارای موتور توربینی باشند. دستگاه های جاروبرقی صنعتی که به صورت سه موتوره هستند می توانند دارای کیت اتوماتیک باشند. این کیت اتوماتیک موجود در دستگاه های مکنده صنعتی نیز می توانند عمل انتقال بار را بین موتورها سوئیچ نمایند تا بار کار بین موتورها تقسیم شود تا بتوان مدت زمان زیادی از دستگاه استفاده کرد.

وکیوم صنعتی

بدنه دستگاه یکی از بخش هایی که بسیار مورد توجه قرار می گیرد. بدنه وکیوم صنعتی باید طوری باشد که محیط های به اصطلاح سخت و خشن از خود مقاومت و پایداری نشان بدهد.

دستگاه های وکیوم صنعتی سازگار با محیط زیست بوده و دارای تکنولوژی و فناوری پیشرفته فیلتراسیون می باشد. فیلتراسیون HEPA بسیار پیشرفته می باشد. این فیلتراسیون قادر است از پخش کردن ذرات در محیط جلوگیری به عمل بیاورد. این عمل بهره وری و کارایی دستگاه را بالا می برد. کاری این فیلتراسیون انجام می دهد این است که از بازگشت مواد ریزی که می خواهند به محیط بازگردند جلوگیری به عمل بیاورد. وکیوم صنعتی از نوع آب و خاک یا خشک ئ تر می باشد که علاوه گرد و غبار، مایعات را می تواند جمع آوری نماید. به علاوه نوعی از دستگاه های مکنده به نام جارو برقی ضد انفجار موجود می باشند.


تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۰۸
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر