صفحه اصلی>مقالات>ویژگی های فنی دستگاه های بخارشوی صنعتی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
ویژگی های فنی دستگاه های بخارشوی صنعتی (تعداد بازدید : 1128)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

ویژگی های فنی دستگاه های بخارشوی صنعتی

ویژگی های فنی یک دستگاه بخارشوی از جمله مواردی است که می تواند بر کیفیت و کاربرد این دستگاه های نظافتی تأثیرگذار باشد. در ادامه مقاله به ویژگی های دستگاه بخارشوی صنعتی اشاره می شود.

عوامل تعیین کننده بر قدرت نظافت بخارشوی صنعتی

بخارشوی-صنعتی

دستگاه های بخارشوی صنعتی دارای فشار پاشش بخار و درجه حرارت متفاوتی هستند. این دستگاه ها برای انواع محیط ها از جمله: صنایع گوناگون، مجتمع های تجاری و مسکونی، سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی ، کارواش ها و بسیاری اماکن دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. نقطه ی مشترک در میان این محصولات یا دستگاه ها، میزان پاشش بخار می باشد. فشار و درجه حرارت به منظور نظافت صنعتی محیط از جمله ویژگی های مهم در انتخاب دستگاه توسط مشتریان می باشد. از جمله ویژگی های بارز دستگاه های شستشو با بخار صنعتی داشتن قابلیت مکندگی و دمندگی به منظور خشک نمودن سطوح است. توان مکندگی در دستگاه های بخار شور متفاوت می باشد. ار چه توان مکندگی این دستگاه ها بیشتر باشد، قدرت جمع آوری آلودگی ها بیشتر می باشد. علاوه بر این یکی دیگر از ویژگی های دستگاه های شستشو با بخار داشتن مخزنی مخصوص به منظور پاشش مواد شوینده است. پاشش مواد شوینده بر کیفیت نظافت سطوح گوناگون تأثیرگذار است. بویلر دستگاه که کار تبدیل آب به بخار را انجام می دهد، بایستی از جنس استیل ضد زنگ باشد. به علاوه آنکه خاصیت ضد انفجاری هم در بویلر دستگاه مهم می باشد.

حال اگر آب داخل مخزن رزرو یا مخزن مود شوینده به اتمام رسید بایستی دستگاه بخارشوی صنعتی را خاموش کرد؟ در بسیاری از دستگاه های بخارشور پس از اتمام این مخازن، می توان بدون خاموش کردن دستگاه، آب و مواد شوینده را به داخل مخازن اضافه نمود. نکته جالب این دستگاه ها، داشتن بوق هشدار اتمام و مواد شوینده است.

دستگاه های بخارشوی صنعتی نیز دارای نازل های متنوع و گوناگون به منظور نظافت صنعتی انواع سطوح می باشند.

مطالب مرتبط
  1. دستگاه شستشوی فرش
  2. دستگاه شستشوی مبل
  3. دستگاه فرش شویی
  4. دستگاه موکت شویی
  5. دستگاه مبل شوی
  6. دیتیلینگ
تاریخ: ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر