صفحه اصلی>مقالات>چرا از مکنده صنعتی استفاده می کنیم
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
چرا از مکنده صنعتی استفاده می کنیم (تعداد بازدید : 1021)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

چرا از مکنده صنعتی استفاده می کنیم؟

به طور قاطع می توان گفت که دستگاه های مکنده صنعتی در کلیه اماکن صنعتی مانند کارخانه ها، صنایع، کارگاه های بزرگ و کوچک، سازمان ها، ادارات، مجتمع های تجاری، اداری و ... مورد استفاده قرار می گیرند. جمع آوری انواع آلودگی های خشک و تر از موارد چالش برانگیز در این محیط ها می باشد. این دستگاه ها یکی از بهترین راه حل های نظافتی به منظور تمیز کردن انواع آلودگی های خشک و تر در محیط های مختلف می باشند. دستگاه های جاروبرقی صنعتی از محبوب ترین و پرفروش ترین دستگاه ها به منظور نظافت محیط های مختلف می باشند.
دستگاه-مکنده-صنعتی
در ادامه به 4 دلیل به منظور استفاده از دستگاه های مکنده صنعتی اشاره می نماییم:

سرعت بالا در نظافت محیط

براساس تحقیقات، دستگاه های مکنده صنعتی یا جاروبرقی صنعتی توان، قدرت و سرعت بالایی نسبت به دستگاه های خانگی دارند. از این رو استفاده از این دستگاه ها به منظور نظافت محیط هایی با وسعت بزرگ و کوچک توصیه ی شود.

انواع دستگاه های مکنده صنعتی و کاربری های گسترده آن ها

در مقایسه با دستگاه های خانگی، دستگا های وکیوم صنعتی انواع سطوح سخت را به راحتی نظافت می نمایند. دستگاه های جارو برقی در دو نوع خاک و آب و خاک موجود می باشند. همه دستگاه های صنعتی از نوع آب و خاک یا خشک و تر می باشند. دستگاه های مکنده صنعتی با قدرت بالای خود انواع آلودگی های خشک و تر را به راحتی جمع آوری می کنند. همچنین از لحاظ تعداد موتور، دستگاه های جارو برقی نیز تک، دو و سه موتوره می باشند. برخی از دستگاه های جارو برقی، قابلیت نصب کیت اتوماتیک را دارند. کیت اتوماتیک باعث می شود که میزان بار کاری بین موتورها سوئیچ شود. فقط کافیت دکمه را فشار دهید نا این عمل اتفاق بیفتد. استفاده از کیت اتوماتیک مداوم کار کردن دستگاه را تضمین می نماید و می توان ساعت های بیشتر از دستگاه استفاده نمود. برخی کاربرهای استفاده از دستگاه جاروبرقی صنعتی در صنایع نفت، گاز، پالایش، شیمیایی، فولاد، آهن، کشتی رانی، خودروسازی، ستختمانی یا عمرانی، نساجی و ... می باشد.

طول عمر بالای دستگاه های جاروبرقی صنعتی

دستگاه های صنعتی که همانطور که از نام آن ها مشخص است، قابلیت کار طولانی را در طول روز را دارند. همچنین بدنه دستگاه های مکنده صنعتی نیز بایستی مقاوم باشند. بدنه مقاوم باعث می شود که دستگاه در برابر آسیب های احتمالی که ممکن است در محیط اتفاق بیفتد، دچار مشکل نشود. جنس بدنه های دستگاه های مکنده از پلی اتیلن و استیل می باشند. نوع دستگاه جاروبرقی صنعتی از نوع سطلی یا به صورت ایستاده می باشد. نوع خاصی از دستگاه ها می تواند به صورت 3 شیفت و 24 ساعته کار کند. نوع موتور این دستگاه سع فاز و به صورت توربینی است.

عملکرد فوق العاده دستگاه های جارو برقی

قدرت و توان موتور و همچنین توان مکش دستگاه های جاروبرقی متفاوت می باشند. در نوع خاصی از دستگاه های جاروبرقی که سه موتوره هستند، می توانید نظافت را بهتر انجام دهید. مثلاً نیاز است در ناحیه ای آلودگی ها زیاد باشد. پس نیاز است از سه موتور دستگاه بدین منظور استفاده نمایید.
شرکت بازرگانی پیشتاز ارائه دهنده انواع دستگاه های جاروبرقی صنعتی می باشد. تمامی محصولات شرکت بازرگانی پیشتاز دارای گارانتی یکساله و خدمات پس از فروش پانزده ساله می باشد.

تاریخ: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر