صفحه اصلی>مقالات>چرا زمین شوی دستی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
چرا زمین شوی دستی (تعداد بازدید : 1505)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

چرا زمین شوی دستی؟

انواع گوناگونی از تجهیزات یا ماشین آلات نظافت صنعتی به منظور تمیز کردن محیط های گوناگون وجود دارد. هر کدام دارای کاربردهای گوناگونی بوده و هر کدام از این تجهیزات یا وسایل در برخی مکان ها استفاده و در برخی مکان ها یا محیط ها استفاده نمی شود و برای آن دلایل مختلفی وجود دارد. در اینجا ذکر یک نکته ضروری و مهم می باشد که زمین شوی های دستی یا اسکرابر برای استفاده در محیط هایی که دارای یک متراژ مشخصی به منظور نظافت هستند استفاده می شود و به منظور شستشوی و نظافت مکانیزه متراژهای بالا ( به طول مثال بالای 5000 متر مربع ) از دستگاه های زمین شوی سرنشین دار یا با راننده در گونه محیط های بایستی استفاده کرد که توضیح این گونه دستگاه های مکانیزه شستشو یا اسکرابر صنعتی در این بخش می باشد و در این مقاله نمی گنجد. پس فقط در این مقاله درباره زمین شوی های دستی صحبت می شود.

در ذیل چند دلیلی که شما بایستی از اسکرابر دستی ( به دو صورت زمین شوی برقی و شارژی) به منظور نظافت مکانیزه کف استفاده نمایید، بیان شده است.

بررسی دستگاه های اسکرابر اتوماتیک یا زمین شوی دستی

زمین شوی دستی

استفاده از دستگاه های زمین شوی یا اسکرابر دستی به منظور شستن و نظافت کف بسیار کارآمد و مکانیزه تر از روش سنتی که به وسیله ی ترولی های تی شوی همراه با تی انجام می شود، می باشد. این تجهیزات یا زمین شوی های دستی قادرند ناحیه های سیار وسیعتر و گسترده تری را با دقت و سرعت بسیار بالا نظافت و شستشو نمایند. این بدان معناست که مراکز های صنعتی قادرند کف خود را سریع تر نظافت نمایند و کارگران به جای صرف زمان به منظور نظافت کف مجموعه، از دستگاه های کف شور مکانیزه یا اتوماتیک استفاده خواهند تا زمان رسیدن به کارهای دیگر خود را داشته باشند. دستگاه نظافت صنعتی مکانیزه باعث بالا رفتن بهره وری در محیط ها یا مراکز گوناگون می شود.

زمین شوی دستی دارای مزایای بسیار گوناگونی بوده و سازگار با محیط زیست می باشد و به هیچ وجه خروجی یا گاز مضری تولید نمی کند. این تضمین کننده سلامت و بهداشت کارکنان محیط ها یا مراکزهای گوناگون است. دستگاه های کف شو دارای قیمت های متفاوتی بوده و یک کالای سرمایه ای محسوب می شود. این دستگاه ها به صورت اسکرابر کابلی، اسکرابر باطری دار و دوال اور تقسیم بندی می شوند.

این مهم است که شما همه گزینه ها را به منظور راه حلی برای نظافت محیط خود در نظر بگیرید. واقعاً استفاده از زمین شوی های دستی در متراژهای کوچک و متوسط بسیار خوب و عالی هستند.

مدیران محترم صنایع گوناگون بایستی فکری جدی به منظور استفاده از دستگاه اسکرابر یا زمین شوی صنعتی به منظور شستشو و نظافت محیط های خود بکنند. زیرا استفاده از این گونه دستگاه ها همانطور که قبلاً گفته شد، کیفیت و سرعت نظافت را بالا می برد و همچنین بهداشت و سلامت کارکنان و افراد حاضر در مجموعه را تضمین می کنند.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر