صفحه اصلی>مقالات>کاربرد دستگاه های بخارشور در صنعت
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
کاربرد دستگاه های بخارشور در صنعت (تعداد بازدید : 1603)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

کاربرد دستگاه های بخارشور در صنعت

در این مقاله قصد داریم درباره استفاده از دستگاه های بخارشوی صنعتی در صنایع که قابلیت مکندگی و دمندگی هم دارند بپردازیم.

قبلاً نیاز به تمیز کردن موثر بدین معنا بود که بسیاری از صنایع از مواد شیمیایی مضر مضر که نام ترسناکی دارند، اسفاده می شد. مانند: هیپوکلریت، دی اکسید کلر، فتالات، تریکلوزان، آمونیاک، کلر، هیدروکسید سدیم و ... .

راه حل دیگری که می توان به جای استفاده از این مواد شیمیایی به منظور نظافت استفاده کرد. امروزه دستگاه های بخارشور با قایبلیت های بالا در نظافت محیط های صنایع بسیار محبوب شده اند و جایگزین استفاده از مواد شیمیایی به منظور ضد عفونی کردن در محیط شده اند.

استفاده از دستگاه های بخارشور جایگزین استفاده کردن از مواد شیمیایی

استفاده از دستگاه های بخارشور به عنوان یک نیاز اساسی در بسیاری از صنایع می باشد. این دستگاه ها جایگزین استفاده از مواد شیمیایی مضر به منظور نظافت محیط های گوناگون می باشند. دستگاه های بخارشور به مرور زمان تکامل یافته اند و قادرند نظافت انواع سطوح را با دمای بخار بالا انجام دهند. اگر شما نیازمند نظافت عمیق تر هستید علاوه بر دستگاه های بخارشور استفاده از واترجت های آب گرم نیز توصیه می شود.

کاربرد دستگاه های بخارشور در صنعت

استفاده از بخار مرطوب به منظور نظافت و صد عفونی کردن

بخار مرطوب را با مثالی بیان می کنیم:

ممکن در محیط های صنایع آلودگی ای را پیدا کرد که به راحتی با استفاده از شستشوی فشار قوی آب از بین نرود. در اینجا بحث نقطه ی جوش دستگاه مطرح می شود که با کاهش فشار آب وسیله، ایجاد شده و بخار مرطوب قدرت بیشتری در نظافت عمیق می دهد. به منظور نظافت بهتر اسقفاده از بخارشوی صنعتی با بخار خشک نیز توصیه می شود.

استفاده از بخار خشک به منظور نظافت و صد عفونی کردن

یک دستگاه بخارشور با بخار خشک به منظور از بین بردن، تمیز کزدن و ضد عفونی کردن سطوح گوناگون با حرارت دادن به آب تحت فشار که تا دمای 140 درجه سانتی گراد می رسد، کار می کند. قدرت بخار بالا به شما اجازه نظافت با کیفیت را می دهد. دستگاه های بخارشور دارای نازل های گوناگونی به منظور نظافت انواع سطوح در صنایع گوناگون می باشند.

نظافت به وسیله دستگاه های بخارشور

از جمله اماکنی که از دستگاه های بخارشور استفاده می کنندد عبارتند از: شرکت های پتروشیمی، کارواش ها، آشپزخانه های صنعتی، بیمارستان ها، کارخانه جات، فروشگا ها، خطوط تولید و ... .

شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز به عنوان نماینده رسمی کمپانی CAPITANI ایتالیا، انواع دستگاه های بخارشور را به صنایع و ارگان های گوناگون عرضه می کند.

بخارشورهای ارائه شده توسط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای انواع نازل ها گوناگون و تخصصی به منظور نظافت هر بخش می باشد. همچنین دستگاه ها دارای مکندگی بوده که همه آلودگی ها را در لحظه جمع کرده و آن را به مخزن آب کثیف وسیله انتقال می دهد.

شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز این افتخار را دارد که تا با ارائه ی مشاوره مسئولانه در زمینه دستگاه های بخارشور، مدیران نحترم صنایع را راهنمای نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه محصولات بخارشوی صنعتی مراجعه نمایید و با شماره های 66572450 - 021 تماس حاصل فرمایید.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۹/۲۴
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر