صفحه اصلی>مقالات>کاربرد دستگاه های جارو برقی در صنایع
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
کاربرد دستگاه های جارو برقی در صنایع (تعداد بازدید : 1536)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

کاربرد دستگاه های جارو برقی در صنایع

در سری مقاله های شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز، امروز می خواهیم درباره استفاده دستگاه های جارو برقی در صنایع گوناگون توضیحاتی ارائه دهیم.

دستگاه های جارو برقی یا مکنده صنعتی از جمله وسایل ضروری نظافت محیط در صنایع می باشد. بسیاری از صنایع گوناگون مانند صنایع ساختمان، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع چوب، صنایع پلاستیک، صنایع فولاد و آهن و بسیاری از صنایع دیگر نیازمند نظافت محیط های خود از آلودگی ها می باشند. جارو برقی می تواند در موقعیت های گوناگون به منظور نظافت محیط صنایع مورد استفاده قرار بگیرد. البته ذکر این نکته ضروری است که دستگاه های جارو برقی تنها یکی از وسایل نظافتی ای می باشد که در صنایع استفاده می شود. دستگاه های دیگری نیز زمین شوی ها، دستگاه شستشوی فشار قوی آب، دستگاه های جاروب محوطه که با نام سوییپر شناخته می شوند و ... که برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی دیگر دستگاه ها، می توانید به بخش محصولات شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز مراجعه نمایید.

در ادامه به برخی ویژگی های دستگاه های جارو برقی به مظنور استفاده در صنایع گوناگون اشاره می کنیم:

کاربرد دستگاه های جارو برقی در صنایع

فیلتر هوا دستگاه های جاروبرقی صنعتی

این فیلتر به منظور حذف نسبت بالایی از ذرات که در محیط های صنایع هستند استفاده می شود. فیلتر هوای دستگاه های جارو برقی می توانند ذرات گرد و غبار را در صنایع گوناگون را که باعث آلوده کردن هوای محیط و آلرژی می شود را، به دام بیندازد و آن ها جمع کند. در واقع می توان گفت که این ویژگی دستگاه های جارو برقی صنعتی می توانند یک نظافت با کیفیت و عالی را بری صنایع گوناگون به ارمغان بیاورد.

کیسه گرد و غبار دستگاه های جارو برقی

کیسه در جارو برقی ها باعث می شود که گرد و غبار و زباله ها در آن جمع آوری شود. هر چه کیسه بزرگتر باشد، نیاز به تخلیه کنتری می باشد. بسیاری ار دستگاه های جارو برقی را می توان بدون کیسه مورد استفاده قرار داد. بسیاری از دستگاه ها نیز دارای بخشی می باشد که به کاربر پر شدن کیسه را نشان می دهد که این امر بهره وری را بالا می برد.

موتورهای دستگاه های جارو برقی در صنایع

بدون شک موتور دستگاه های جارو برقی مهم ترین بخش این وسایل می باشد. هر چه قدر قدرت موتورهای جارو برقی بیشتر باشد، توانایی آن برای انجام وظایف سنگین در محیط های گوناگون صنایع بیششتر می باشد. این دستگاه ها از نظر تعداد موتورها متفاوت می باشند. به عنوان مثال دو موتوره، سه موتوره و ... . در نوع های سه موتوره به منظور کارکرد طولانی مدت دستگاه در صنایع، از وسیله ای به نام کیت اتوماتیک استفاده می شود. کیت اتوماتیک در دستگاه های جارو برقی می تواند استهلاک موتورها را کاهش دهد. طرز کار بدین صورت است که در هنگام کار طولانی مدت با دستگاه جارو برقی کیت اتوماتیک بین موتورها سوئیچ می کند تا فشار کمتری به موتورها وارد آید و فشار کاری بین موتورها تقسیم شود.
کاربرد دستگاه های جارو برقی در خودروسازی

کیفیت ساخت بدنه

در دستگاه های جارو برقی بدنه این دستگاه ها بسیار مهم می باشد. زیرا بایستی در محیط های صنایع گوناگون مورد استفاده قرا بگیرد. برخی از جارو برقی ها دارای بدنه استیل و برخی دیگر دارای بدنه پلی اتیلن بسیار مقاوم است که در برابر ضربات احتمالی مقاوم می باشد.

میزان صدا دستگاه

میزان صدا هم از عواملی است که در انتخاب دستگاه جارو برقی توسط مشتریان مدنظر قرار داده می شود. به عنوان مثال برای بیمارستان ها و محیط های درمانی معمولاً از جارو برقی ها با سطح صدای کمتر استفاده می کنند. اما در بسیاری از کارخانه جات و صنایع میزان سر و صدای دستگاه مشکلی ایجاد نمی کند.

انتخاب مشتریان، اولویت انتخاب دستگاه های جارو برقی

به هر حال می توان گفت که دستگاه جارو برقی برای بسیاری از صنایع مورد ایده آل است. برخی از مدیران محترم صنایع نیاز به استفاده از دستگاه هایی هستند که دارای تعداد و قدرت موتور بالا باشند و حجم مخزن های زباله ی آن بالا باشد. برخی از صنایع، مانند صنایع آهن دارای ذرات پلیسه هستند که نیازمند این است که دستگاه قابلیت جمع آوری پلیسه را داشته باشد. از این رو دستگاه باید این قابلیت را داشته باشد.

شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای طیف گسترده ای از دستگاه های وکیوم می باشد که به مشتریان امکان انتخاب وسیع را می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس های 66572450 -021 تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان فروش شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز مشاوره نمایید.

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۹/۲۱
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر