صفحه اصلی>مقالات>کاربرد دستگاه های جتواش در صنعت
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
کاربرد دستگاه های جتواش در صنعت (تعداد بازدید : 1435)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

کاربرد دستگاه های جتواش در صنعت

دستگاه های جتواش به دستگاه های اطلاق می شود که قادر است با فشار قوی و بسیار بالای آب انواع سطوح را نظافت کند. امروزه نظافت اماکن صنعتی گوناگون مانند کارخانه ها، کارگاه ها، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع خودروسازی، صنایع ساختمان و ... از ضروریات می باشد. طوری که استفاده نکردن از دستگاه های نظافتی امری محال است.
دستگاه های جتواش که از آن ها به عنوان واترجت یاد می شود در نوع های گوناگونی عرضه می گردد. اگر بخواهیم دستگاه های جت واش را به دسته بندی های گوناگون تقسیم نماییم می توانیم ذکر کنیم که این دستگاه ها از لحاظ دبی خروجی آب، فشار کاری یا (bar )، آب گرم یا آب سرد بودن، ابعاد، مخزن مواد شوینده، طول شلنگ دستگاه، برقی تک فاز یا برق سه فاز، حداکثر جریان ورودی آب و ... با هم تفاوت دارند و با توجه به نوع آلودگی ای که در محیط صنعتی موردنظر وجود دارد، می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. خود دستگاه های جتواش هم می توانند به صورت برقی، برقی - دیزلی یا بنزینی باشند ه معمولاً از نوع برقی و دیزلی در اماکن گوناگون صنعتی استفاده می شود. از دستگاه های جتواش بنزینی معمولاً در اماکنی که دسترسی به برق ممکن نیست، استفاده می شوند. از این نوع دستگاه ها معمولاً در شهرداری ها به منظور نظافت آلودگی های شهر و در کل محیط های صنعتی ای که دسترسی به برق برای آن ها ممکن نیست مورد استفاده قرار می گیرد.
کاربرد دستگاه های جتواش در صنعت
نکته بسیار مهمی که در استفاده از دستگاه های جتواش یا واترجت صنعتی دیزلی بایستی رعایت شود، این است که که از این دستگاه های جتواش نبایستی در فضای بسته استفاده کرد چون باعث می شود سلامتی کارکنان آن سازمان به خطر بیفتد.
شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز به عنوان نماینده دستگاه های جتواش از کمپانی های معتبر و گوناگون طیف وسیعی از دستگاه های جتواش برقی و بنزینی را عرضه می کند. مدیران محترم صنایع گوناگون به خصوص کارخانه جات، کارگاه های بزرگ، انبوه سازان و ... با ارائه مشخصات محیط نظافتی خود و دریافت مشاوره یا کارشناسی دقیق و مسئولانه از شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز، دستگاه جتواش مورد نظر خود را انتخاب کنند و بتوانند محیط مورد نظر خود را با دقت و سرعت بالا نظافت نمایند.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:
تاریخ: ۱۳۹۵/۰۹/۲۱
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر