صفحه اصلی>مقالات>کاربرد دستگاه های پولیش
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
کاربرد دستگاه های پولیش (تعداد بازدید : 1998)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

کاربرد دستگاه های پولیش

یک دستگاه پولیش، یک وسیله همه کاره و موثر به منظور نظافت و شستشو می باشد. همانطور که از نام این وسیله مشخص است، آن دارای یک برس تکی می باشد که با چرخش برس، می تواند کف را نظافت نماید. از این دستگاه به منظور صیقل یا برق انداختن سطوح سنگی، سرامیکی و ... استفاده می شود.

دستگاه پولیش یا پولیشر با در اختیار داشتن پد هولدرهای گوناگون، برس های مختلف، موتور پر قدرت و سرعت چرخش مناسب می تواند شستشوی عمیقی را به ارمغان بیاورد.

مزایا یا ویژگی های استفاده از دستگاه های پولیش

یک دستگاه پولیش یا کف ساب می تواند دارای مزیت های گوناگون باشدکه با توجه به دستگاه مورد انتخاب متفاوت باشد. این دستگاه های دارای مانور بالا به منظور شستشوی می باشد. از دیگر قابلیت های وسیله اندازه آن است که با توجه به حجم آن به راحتی حتی در بین طبقات که نیاز به استفاده از دستگاه های پولیش دارند ( مانند تالارهای چند طبقه ) جا به جا می شوند.
از دیگر مواردی که به آن اهمیت داده می شود، مخزنی است که به منظور مواد پولیش در نظر گرفته می شود. این مخزن در اندازه های گوناگون موجد بوده و اندازه آن با واحد لیتر ( l ) می باشد.

ویژگی کم سر و صدا بودن دستگاه های پولیش می باشد. بسیاری از دستگاه های پلیشر مجهز به گیر بکس کم صدا می باشند. انعطاف پذیری از دیگر قابلیت های این دستگاه های کف ساب می باشد. سرعت بالا در چرخش برس های دیسک از مواردی است که بسیاری از مشتریان به آن اهمیت می دهند. سرعت چرخش دور برس یا دور موتور دستگاه های پولیش را با واحد rpm ( دور در دقیقه ) اندازه گیری می کنند. معمولاً دستگا های پولیش دارای نوع تک فاز بوده و دارای توان های کیلو واتی متفاوتی نیز می باشند.

امروزه بسیار از اماکن گوناگون که نیاز به نظافت مکانیزه دارند استفاده از دستگاه های پولیش را جزو نیازهای خود می دانند. البته در انتها ذکر این نکته ضروری است که دستگاه های پولیش قابلیت مکندگی ندارند و دین منظور بایستی از دستگاه هایی به نام اسکرابر استفاده نمود.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۹/۲۶
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر