صفحه اصلی>مقالات>کارواش آب سرد
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
کارواش آب سرد (تعداد بازدید : 1873)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

کارواش آب سرد

کارواش آب سرد شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز از شرکت های معتبر جهانی کارچر آلمان و پولیتکنو ایتالیا می باشد. از لحاظ ارزش قیمتی نیز قیمت کارواش آب سرد بدنه استیل به نسبت کارواش آب سرد با بدنه پلی اتیلن دارای ارزش قیمت بالاتری می باشد. البته ذکر این نکته ضروری است که قیمت کارواش فقط به جنس بدنه محدود نمی شود. یکی انکات مهم در تعیین قیمت کارواش آب سرد نیز صنعتی یا یا خانگی بودن دستگاه است و کاملاً واضح است کارواش آب سرد صنعتی نسیت به نوع خانگی آن بسیار گرانتر است. البته ذکر این نکته هم ضروری است که نوع سه کارواش آب سرد یا واترجت صنعتی آب سرد در اماکن صنعتی گوناگون برای انجام عملیات شستشو یا نظافت به کار می رود. نکته دومی که در قیمت کارواش بسیار موثر است ( آب سرد ) مقدار دبی خروجی آب و فشار کاری (Bar) دستگاه می باشد. لذا مشتریان دستگاه کارواش آب سرد باید به این نکته توجه نمایند که هر چه قدر میزان دبی خروجی آب و فشار کاری دستگاه بالاتر باشد، نظافت به شکل با کیفیت تری انجام می پذیرد. پس می توان گفت که دبی خروجی آب بالا حتی نسبت به فشار کاری دستگاه مهم تر می باشد. اگر بخواهیم در این مورد مثالی بزنیم بدین صورت است:
کارواش آب سرد
کارواش آب سرد صنعتی با فشار کاری 500 بار و دبی خروجی آب 22 لیتر در دقیقه از کارواش آبسرد صنعتی با همان فشار کاری و دبی خروجی آب 15 یا 16 لیتر دارای قیمت بسیار بالاتری می باشد.
فروش واترجت آبسرد صنعتی توسط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز با گارانتی 1 ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله انجام می شود.
در ادامه به دو نمونه از محصولات کارواش آبسرد شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز اشاره می شود و توضیحاتی در ازتباط با این محصولات ارائه می شود:

کارواش آب سرد HD 9.20

کارواش آب سرد HD 9.20 از طراحی های بسیار زیبای کمپانی کارچر ( Karcher ) آلمان می باشد. موتور این دستگاه بسیار قدرتند بوده و نوع آن واترجت سه فاز صنعتی می باشد. به منظور استهلاک پایین دستگاه، کارواش دارای پیستون هایی به صورت سرامیکی می باشد.این دستگاه داری موتوری با قدرت 7000 وات یا 7 کیلو وات بوده و دور موتور کارواش پایین بوده که باعث می شود که وسیله در مدت زمان طولانی مدت کار کند.
این دستگاه دارای 2 سیستم خنک کننده که به وسیله جریان آب یا هوا انجام می پذیرد. به علاوه دستگاه می تواند از بین دو مخزن ماده شوینده خود انتخاب به عمل بیاورد که برای انجام این کار دارای پیچی می باشد. از نظر مشخصات فنی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
این کارواش آب سرد دارای سیستم سه فاز صنعتی، ولتاژ 4000 ولت و فرکانس 50 هرتزی می باشد. دستگاه می تواند دارای فشار کاری 200 بار بوده و دبی خروجی آب دستگاه 900 لیتر در ساعت است.

کارواش آب سرد HD 10.25

کارواش آب سرد HD 10.25 از طراحی های شرکت کارچر ( Karcher ) آلمان است. موتور این دستگاه بسیار قدرتمند بوده و نوع آن سه فاز صنعتی می باشد. این دستگاه از پروفروش ترین محصولات کمپانی کارچر در طی سال های اخیر بوده و از دستگاه های بسیار خوب و مناسب برای محیط های صنعتی می باشد. سیستم خنک کننده دستگاه بسیار عالی بوده که به کمک آب یا هوا انجام شده و دارای دو تکنولوژی ختک کننده است.فشار کاری دستگاه ما بین 30 الی 275 بار قابل تنظیم بوده و دستگاه دارای دبی خروجی آب 1000 لیتر در ساعت است. حجم مخزن ماده شوینده ای که برای این دستگاه در نظر گرفته شده6 لیتر بوده و دارای لانس استیل 1050 میلیمتری است. سیستم دارای نشانگری برای مقدا روغن، سیستم خاموش کننده در صورتی که به مدت طولانی از دستگاه استفاده نشود و دارای فیلتری مخصوص جهت تصویه آب ورودی می باشد.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۴/۲۱
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر