صفحه اصلی>مقالات>کارواش آب گرم و ویژگی های آن
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
کارواش آب گرم و ویژگی های آن (تعداد بازدید : 2186)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

کارواش آب گرم

کارواش آب گرم از نوع برقی به دستگاهی اطلاق می شود که می تواند آب خروجی خود را از طریق نیروی برق تامین کند. نوع دیگری از کارواش ها یا واترجت صنعتی موجود هستند که به آن ها دیزلی یا گازوئیلی گفته می شود که برای گرم کردن آب خروجی خود از بخشی به نام گرم کن دیزلی استفاده می کند که به نام کوره گازوییلی شناخته می شود. از دستگاه کارواش آب گرم صنعتی به طور معمول برای از بین بردن آلوذگی ها و کثیفی های از نوع چربی، روغن و ... مورد استفاد قرار می گیرد.

کارواش آب گرم می تواند در بسیار صنایع گوناگون مورد استفاده قرار بگیرد که این صنایع عبارتند از: صنایع فولاد، صنایع سیمان، کارخانه های تولید بزرگ ، صنایع مس ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و ... . اگر بخواهیم درباره مزیت کارواش آبگرم نوع برقی صحبت کنیم بایستی به این مورد اشاره کنیم که کارواش آب گرم از نوع برقی از انرژی برق برای گرم کردن آب خروجی استفاده می کند که بدین معناست که در محیط آلودگی ای ایجاد نمی کند. در حالی که در کارواش های آبگرم دیزلی از شعله به طور مستقیم استفاده شده و باعث می شود که دوده از اگزوز دستگاه خارج شود که این عمل در محیط های سربسته و کوچک باعث ایجاد مشکلاتی می شود.

بنابراین شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز به مشتریان دستگاه های شستشوی فشار قوی این توصیه را می کند که در این محیط ها از کارواش های آبگرم برقی استفاده کنند تا بتوانند آلودگی هایی از نوع روغن، چربی، گریس و ... را از بین ببرد.

در مورد ضعف کاروش های آب گرم صنعتی از نوع برقی بایستی به نکاتی توجه داشت که در ادامه درباره آن صحبت می شود.

میزان بالاترین دمایی که برای دستگاه های واترجت فشار قوی برقی می توان در نظر داشت 80 یا 90 درجه سانتی گراد می باشد. ولی کارواش یا واترجت آب گرم گازوئیلی یا دیزلی تا 155 درجه سانتی گراد ( آب و بخار ) می تواند باشد. نقطه ضعف دیگر دستگاه های واترجت آب گرم برقی این است که دارای مصرف بالای انرژی برق می باشند که در برخی از دستگاه حداقل 15 و در برخی دیگر حذاکثر 40 کیلو وات می باشد. نقظه ضعغ دیگری که می توان برای دستگاه های کارواش برقی آبگرم در نظر گرفت میزان فشار کاری که برای آن ها در نظر گرفته شده است محدود می باشد.

شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز افتخار دارد تا با ارائه مشاوره در انخاب دستگاه های کارواش به مشتریان خود، بهترین انتخاب را به ایشان پیشنهاد داده تا مشتریان بتوانند متناسب با محل مورد نظافت خود و همچنین نیاز خود، دستگاه متناسبی را انتخاب نمایند.

تمامی محصولات شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای گارانتی 1 ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشد.


کارواش آب گرم و آب سرد


کارواش آب گرم


لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۴/۲۴
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر