صفحه اصلی>مقالات>کارواش اتوماتیک
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
کارواش اتوماتیک (تعداد بازدید : 1671)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

کارواش اتوماتیک

بسیاری از ما خودروی شخصی و کامیون داریم و از رانندگی با این وسایل لذت می بریم. به خصوص، وقتی وسیله مان تمیز و براق باشد. به همین دلیل کارواش اتوماتیک از سال 1914 محبوب واقع ماند. البته بسیاری از مردم خودروی شخصی شان را، خودشان تمیز و نظافت می کنند. اما بسیاری از ما این را هم می دانیم که کارواش دروازه ای اتوماتیک بسیار راحت تر و مناسب تر می تواند خودروی مان نظافت نماید.

کارواش های اتوماتیک به پنچ دسته تقسیم بندی می شوند:

1) Self Service: بعد از اینکه ماشین وارد می شود به صورت کلی از سیستم استفاده می کند. Self Service ها معمولاً دارای سیستم اسپری فشار، برس کف که به یک پمپ مرکزی متصل است. دستگاه دارای یک سیستم سکه ای بوده که می توانید از بین گزینه های انتخاب هایی را انجام دهید. دستگاه دارای یک تایمر برای شستشوی ماشین با آب بوده و پس از دوره زمانی معین، زمان به اتمام می رسد.

2) Exterior rollover: سیستمی که از نظر محبوبیت رو به رشد است. کارواش های exterior rollover سیستم های اتوماتیکی هستند جایی که شما خودروی خود را به داخل جایگاه می برید. زمانی که اتومبیل خود را در موقعیت صحیح قرار می دهید، یک سیگنال اطلاع به منظور متوقف کردن شما نمایش داده می شود. در آن نقطه وسایل یا تجهیزات کارواش اتوماتیک در سر تا شر خودروی شما حرکت کرده و شروع به انجام عملیات خاص را می کند مانند پاشیدن کف یا فوم، عملیات برس زدن و ... .

سیستم های Exterior rollover در بسیاری از ایستگاه های گاز بسیار رایج می باشد. و معمولاً استفاده از این سیستم ها با تخفیفاتی همراه است.

3) Exterior only: این سیستم یا کارواش اتوماتیک معمولاً در بخش شمال شرقی آمریکا رایج است ولی می توان این سیستم را در سرتاسر جهان پیدا کرد. شما اتومبیل خود را به سمت ورودی جایگاه برده که مانند تونل مانند است. تایر جلویی در سمت راننده معمولاً بر روی یک تسمه نقاله خاص قرار می گیرد. تسمه نقاله خودرو را از ورودی ای که ماشین در آن قرار گرفته هدایت می کند.

4) Full Service: این سیستم از همان سیستم خودکار مبتنی بر تسمه نقاله کار می کند. تفاوت در این است که که فضای داخلی به وسیله کارکنان نظافت می شود و بسیاری از سرویس های خارجی از جمله تمیز کردم چرخ ها نیز در دسترس می باشند.
5) Detail shop: این سیستم یا کارواش اتوماتیک ممکن است به وسیله دست یا به صورت اتوماتیک خودرو را نظافت نماید. خدمه یا کارکنان کارواش اتوماتیک به صورت کامل ماشین را برس زده و نظافت می نمایند و با ابزارهایی خاص خودرو کاربر را صیقل می دهند.

لیست محصولات و مقالات دیگر شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۷/۰۲
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر