صفحه اصلی>مقالات>کارواش صنعتی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
کارواش صنعتی (تعداد بازدید : 4662)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

کارواش صنعتی تک فاز و سه فاز

کارواش صنعتی دستگاهی است که به منظور شستشو و نظافت اماکن صنعتی گوناگون مانند: کارخانه ها، کارواش ها، پالایشگاه ها، پتروشیمی ها، تاسیسات و ... به کار می رود. کارواش صنعتی دارای انواع گوناگون تک فاز و سه فاز می باشد. عموماً برای نظافت طولانی مدت اماکن صنعتی ذکر شده بایستی از کارواش های صنعتی سه فاز با دور موتور پایین و از موتورهایی از نوع سه فاز استفاده کرد. زیرا محیط های صنعتی معمولاً دارای آلودگی زیاده بوده و بایستی از دستگاهی قدرتمند به منظور نظافت این گونه اماکن استفاده کرد. کارواش صنعتی همچنین در شستشو و نظافت قالب ها نیز به کار می رود که نوع آب گرم و آب سرد کارواش صنعتی بستگی به موادی است که درون قالب ها قرار دارد. کارواش های صنعتی شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز از دو کمپانی معتبر و معروف Pulitecno ایتالیا و Karcher آلمان ارائه می شود و در ادامه به سه مدل از دستگاه های کارواش های صنعتی شرکت Pulitecno ایتالیا اشاره می شود که دارای کاربرد بسیار فراوانی در صنعت می باشند.

کارواش صنعتی سه فاز Winner 155.15

کارواش صنعتی Winner 155.15 یکی از مدل های سه فاز صنعتی ساخت کمپانی شهیر Pulitecno ایتالیا بوده و نوع دستگاه آب سرد می باشد. کارواش صنعتی سه فاز Winner 155.15 توانایی فشار کاری 155 بار را داشته و دبی خروجی آب دستگاه 900 لیتر در ساعت می باشد. جنس بدنه کارواش صنعتی Winner 155.15 استیل بوده و دارای دو چرخ به منظور جابجایی آسان دستگاه می باشد. وسیله دارای دور موتور 1280 دور در دقیقه است که این دور، برای مصارف صنعتی مناسب می باشد. دستگاه نسبت به نواسانات ناشی از برق، نشت کردن آب، فشار کم و زیاد آب ورودی محافظ است و این به خاطر داشتن تکنولوژی عالی Soft Starter ( سافت استارتر ) است. جنس پمپ کارواش صنعتی Winner 155.15 پیستون سرامیکی ، سه گانه بوده که می توان گفت آخرین تکنولوژی روز دنیا در ساخت این پمپ ها می باشد. کارواش صنعتی سه فاز Winner 155.15 دارای انواع نازل ها مانند نازل سند بلاست مرطوب، نازل برس چرخشی، نازل جرم زدا و نازل کف ساز بوده و همچنین این وسیله دارای یک نازل لوله بازکن بوده که گرفتگی های لوله را باز کند. دستگاه دارای سیستم پاشش مواد شوینده بدون عبور از پمپ بوده که باعث می شود پمپ دستگاه در مقابل خورندگی محفوظ باشد. همچنین شلنگ دستگاه دارای گارد محافظ فولادین می باشد. حداکثر دمای ورودی آب دستگاه 60 درجه سانتی گراد بوده و توان موتور دستگاه 4000 وات است. به علاوه طول شلنگ دستگاه 10 متر بوده و قابلیت تجهیز شده به قرقره شلنگ جمع کن است.

کارواش صنعتی

کارواش صنعتی سه فاز MAXI 200.15

کارواش صنعتی سه فاز MAXI 200.15 ساخت کمپانی پولیتکنو ایتالیا است کارواش صنعتی MAXI 200.15 دارای حداکثر فشار کاری 200 بار و نوع دستگاه سه فاز صنعتی آب سرد می باشد. وسیله دارای سیستم های ایمتی بسیار پیشرفته بوده که دستگاه را در برابر نوسان ناشی از برق، نشتی آب، فشار کم و زیاد آب ورودی محافظت می کند. دبی خروجی این جتواش پر قدرت صنعتی 900 لیتر در ساعت بوده و مناسب برای مصارف سنگین صنعتی است. در کارواش صنعتی MAXI 200.15 از آخرین تکنولوژی ساخت پمپ استفاده شده است به طوری که دستگاه دارای سه پیستون سرامیکی سه گانه می باشد. وسیله امکان نصب قرقره شلنگ را دارا بوده و کارواش صنعتی MAXI 200.15 می تواند آب را تا 60 درجه سانتی گراد تحمل نماید. جنس بدنه، لانس و شاسی دستگاه بسیار مرغوب بوده و از جنس استیل می باشد. شلنگ کارواش صنعتی MAXI 200.15 دارای محافظی از جنس فولاد بوده و مجهز به انواع نازل ها از جمله: نازل سند بلاست مرطوب، نازل فوم ساز ، نازل برس چرخشی و نازل Turbo Cleaner است. توان موتور دستگاه 5500 وات یا 5.5 کیلو وات بوده و دارای شلنگ مکش مواد شوینده بدون عبور از پمپ است که باعث می شود پمپ دستگاه در برابر خورندگی محفوظ باشد. طول شلنگ دستگاه 15 متر بوده و دارای ابعاد 59×80×61 می باشد.


کارواش صنعتی سه فاز MAXI 3 280.21

کارواش صنعتی MAXI 3 280.21 ساخت کمپانی معروف pulitecno ایتالیا می باشد. جتواش پر قدرت صنعتی MAXI3 280.21 یکی از قوی ترین دستگاه در میان محصولات مشابه خود بوده که به منظور لکه بری، چربی زدایی در اماکن صنعتی گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. دبی خروجی این دستگاه صنعتی نیز 1280 لیتر در ساعت می باشد و دارای حداکثر فشار کاری 280 بار است. سیستم مکش و پاشش مواد شوینده در این کارواش صنعتی بدون عبور از پمپ انجام شده که پمپ وسیله در برابر خورندگی محفوظ می دارد. وسیله همانند دیگر دستگاه های جتواش پر قدرت صنعتی Pulitecno ایتالیا مجهز به انواع گوناگون نازل ها ( نازل سند بلاست مرطوب، نازل برس چرخشی، نازب کف ساز، نازل جرم زدا ) می باشد. موتور دستگاه بسیار پر قدرت بوده و دارای توان 12000 وات یا 15 کیلو واتی می باشد. این دستگاه می تواند دمای آب ورودی را تا 60 درجه سانتی گراد تحمل نماید. وزن دستگاه کارواش صنعتی مدل MAXI3 280.21 نیز 125 کیلوگرم بوده و این جتواش دارای طول شلنگ 15 متری است. دستگاه امکان حرکت راحت را بر روی 4 چرخ خود دارا می باشد. نوع دستگاه سه فاز صنعتی آب سرد است.

کارواش صنعتی یا واترجت صنعتی شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای گارانتی 1 ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشد.

کارواش صنعتی pulitecno کارواش صنعتی کارچر کارواش صنعتی مدل Win 160.9 کارواش صنعتی WINNWER 155.15

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:
تاریخ: ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
منبع:
نظرات:


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر