صفحه اصلی>مقالات>کفشور صنعتی چیست
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
کفشور صنعتی چیست (تعداد بازدید : 2597)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

کفشور صنعتی

کفشور صنعتی به وسیله ای اطلاق می شود که به منظور نظافت سطح زمین یا کف مورد استفاده قرار می گیرد. نام دیگر کف شور صنعتی، اسکرابر می باشد. کفشور صنعتی دارای مخزنی برای آب تمیز برای ریختن آب و دارای مخزنی دیگر به منظور جمع آوری آب کثیف می باشد که می تواند آلودگی های حاصل پس از نظافت را در خود ذخیره کند. برای نظافت کف آب به همراه ماده شوینده در جهت برس حرکت کرده و پس از برس خوردن با استفاده از تیغه ای لاستیکی که در عقب دستگاه کفشور صنعتی قرار دارد و دارای مکانیزمی به نام لوله مکش است آب کثیف جمع آوری شده و به سمت مخزن آب کثیف هدایت می گردد. طرز خشک شدن کف یا زمین با اسکرابر صنعتی به گونه ای است که اثری از لک یا قطره بر روی زمین باقی نماند.

کفشور صنعتی

کفشور صنعتی به عنوان یک دستگاه نظافت صنعتی دارای اندازه های گوناگونی برای حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف است. از اندازه 10 لیتری گرفته تا حجم مخازن 250 لیتری که به طور معمول اندازه 250 لیتری برای دستگاه اسکرابر صنعتی سرنشین دار می باشد.می توان گفت هر میزان که حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف بیشتر باشد به این نتیجه می رسیم شعاع شستشو یا برس به همراه طول تیغه دستگاه اضافه می شود. برخی از کف شوی های شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای دو برس می باشند که به آن ها کفشور صنعتی دو برسه گفته می شود. برخی از اسکرابر ها دارای برس های غلطکی و برخی دیگر دارای برس های دیسکی می باشند. زمین شوی هایی که دارای برس هایی به صورت غلطکی هستند امکان استفاده به عنوان دستگاه جاروب یا سوییپر به منظور جمع آوری زباله های درست از روی زمین را دارا هستند ولی در مدل دیسکی این قابلیت دیده نمی شود.

از نظر تقسیم بندی دیگر دستگاه کفشور صنعتی به دو دسته کابلی یا زمین شوی برقی و باطری دار یا شارژی تقسیم می شوند. دستگاه های کفشور صنعتی باطری دار دارای باطری هایی با ولتاژهای گوناگون 12، 24 و 36 ولت می باشند. دستگاه هایی باطری دار دارای مانور بالا در مسیرهای گوناگون بوده ولی در کارکرد دارای محدودیت هستند که پس از شارژ شدن می توانند حدود 3 الی 5 ساعت کار کنند.

در مقابل دستگاه های کابلی یا کفشور صنعتی کابلی دارای مانور پایین در مسیرای گوناگون و دارای کارکرد نامحدود هستند زیرا که مستقیماً به برق متصل می شوند.

از نظر تقسیم بندی دیگر دستگاه های اسکرابر به دو دسته دستی و با راننده تقسیم می شوند. در مدل های دستی معمولاً حجم مخازن آب تمیزو آی کثیف از 10 الی 75 لیتر بوده و در مدل های با راننده یا سرنشین دار حجم مخازن از 75 الی 250 لیتر می باشد.

فروش دستگاه شستشوی زمین با گارانتی 1 ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله ارائه می شود.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۵/۱۸
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر