صفحه اصلی>مقالات>کف شوی دستی چیست
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
کف شوی دستی چیست (تعداد بازدید : 2099)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

کف شوی دستی

کف شوی دستی دسته ای از دستگاه کفشوی می باشد که به آن ها Walk Behind Scrubber Dryer گفته می شود که کاربر می تواند پشت دستگاه ایستاده و آن را هدایت کند و زمین را نظافت کند. در برابر این دستگاه ها، اسکرابر سرنشین دار یا با راننده یا خودرویی می باشد که به آن ها Step On Scrubber Dryer گفته می شود که بدن گونه می باشند که کاربر یا اپراتور بر روی دستگاه یا اسکرابر سوار شده و می تواند کف را نظافت می کند و معمولاً برای مساحت های بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

کف شوی دستی به عنوان یک وسیله که نظافت صنعتی انجام می دهد، معمولاً برای محیط هایی با مساحت های کم و متوسط مناسب بوده و به طور معمول برای مساحت های پایین تر از 3000 متر مربع مناسب هستند. برای مساحت های بالاتر از 3000 متر مربع معمولاً از اسکرابر مکانیزه یا با راننده استفاده می شود که قادر مساحت بالایی را در محیط مورد نظر نظافت صنعتی کند.

کف شوی دستی

تقسیم بندی دستگاه های کف شوی دستی

دستگاه های کف شوی دستی به دسته های گوناگونی تقسیم بندی شده که در ادامه به آن ها اشاره می شود: در دسته بندی اول کف شوی دستی به 2 گروه اسکرابر صنعتی مکانیزه اتوماتیک و اسکرابر معمولی تقسیم بندی می گردد. تفاوتی که دو دستگاه اسکرابر دستی اتوماتیک و اسکرابر دستی معمولی دارند این است که کف شوی دستی اتوماتیک از یک موتور پیشرانه استفاده می کند ولی دستگاه های اسکرابر دستی معمولی یا کف شوی دستی معمولی با هدایت کاربر به جلو حرکت می کند. البته ذکر این نکته ضروری است چون دستگاه کف شوی دستی دارای چرخش برس و و موتور برس برای ایجاد فشار می باشد پس نیازی به انرژی چندانی برای حرکت دستگاه نمی باشد.

در تقسیم بندی و گروه بندی دیگر دستگاه های کف شوی دستی به 3 گونه کابلی یا زمین شوی برقی ، باطری دار و دوال پاور ( ترکیب کابل و باطری ) تقسیم بندی می شوند. کف شوی دستی کابلی یا برقی به منظور تأمین انرژی مورد نیاز خود از برق 220 ولت شهری استفاده می کند و پشت دستگاه همواره کابلی با طول متغیر برای وصل شدن به پریز برق وجود دارد. در مقابل دستگاه های کف شوی دستی باطری دار دارای یک شارژر مخصوص برای شارژ باطری های خود بوده که این باطری ها دارای ولت های گوناگون می باشد و می تواند بسته به دستگاه بین 2 الی 5 ساعت کار کند بدون این که کابل برق مزاحم فرد شود. و در آخر دستگاه های دوال پاور ترکیبی از دستگاه های کابلی و باطری دار می باشد. این گونه بدین گونه عمل می کنند کگه قادر هستند با جعبه تندیلی که دارند از کابلی به باطری و بالعکس تبدیل شوند.

کف شوی دستی گارانتی و خدمات پس از فروش

شرکت بازرگانی پیشتاز این افتخار را دارد تا با ارائه دستگاه اسکرابر دستی مکانیزه به مشتریان خود خدمت رسانی کند. تمامی محصولات شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشد. همچنین شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز این افتخار را دارد تا با ارائه مشاوره و دلسوزانه شما عزیزان را در انتخاب دستگاه های نظافتی یاری نماید تا شما عزیزان بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.


لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر