صفحه اصلی>مقالات>کف شوی صنعتی چیست
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
کف شوی صنعتی چیست (تعداد بازدید : 2021)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

کف شوی صنعتی

کف شوی صنعتی یا اسکرابر دستگاهی مکانیزه برای نظافت صنعتی زمین یا کف است. کف شوی صنعتی دارای انواع گوناگون زمین شوی برقی یا کابلی و باطری دار می باشد. کف شوی صنعتی کابلی با برق 220 ولت کار می کند و دارای یک کابل بلند و طویل در پشت خود می باشد. از جمله مزایایی که در این دستگاه های کابلی می توان اشاره کرد کارکرد نامحدود می باشد. بدین صورت که می توان با وصل کردن کابل به پریز برق و روشن نمودن دستگاه می توان دستگاه اسکرابر صنعتی را به مدت نامحدود مورد استفاده قرار داد. ولی کف شوی صنعتی باطری دار دارای باطری هایی با ولتاژهای گوناگون بوده که می توانند در مدت زمان محدود کار کنند و سپس نوسط یک شارژر به برق وصل شوند و پس از شارژ کامل مجدداً در محیط مورد استفاده کف شوی صنعتی یا زمین شوی صنعتی می تواند دارای راندمان کاری گوناگون باشد و مساحت مشخصی را نظافت نمایند ( بر حسب متر مربع ) .

کف شوی صنعتی

در ادامه به دو نوع کف شوی صنعتی اشاره می شود:

کف شوی صنعتی مدل AM55B New

کف شوی صنعتی AM55B New ساخت شرکت CB AMETEK می باشد. این دستگاه شستشوی زمین نیز دارای تیغه سوییپر بوده که از رسیدن زباله های درشت به تی پشتی دستگاه جلوگیری به عمل می آورد. این دستگاه زمین شوی یا کف شور دارای نوع دستی و فقط به صورت باطری دار یا شارژی می باشد. حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف این دستگاه شستشوی زمین 45 لیتری بوده و دستگاه دارای عرض شستشوی 510 میلیمتری و عرض خشک کنی 760 میلیمتری می باشد. این دستگاه دارای شیر برقی کنترل آب و مواد شوینده است و همچنین می تواند بر روی سطوح گوناگون مانند: سنگ، سرامیک، بتن مسطح، اپوکسی، پارکت مورد ساتفاده قرار گرفته و دارای چرخ های ضد سایش و سر خوردن است.

کف شوی صنعتی مدل AM130 New

کف شوی صنعتی مدل AM130 New ساخت کمپانی CB AMETEK می باشد. این دستگاه دارای اندازه بزرگ بوده و به اصطلاح به آن دو برسه می گویند ( دارای دو برس به منظور نظافت است ) . این دستگاه دارای راندمان کاری 5500 متر مربع در ساعت بوده و دارای گنجایش مخزن آب تمیز و آب کثیف 130 لیتری است. عرض شستشو و عرض خشک کنی دستگاه به ترتیب 850 و 1150 میلیمتر است. از این زمین شوی سرنشین دار برای فرودگاه ها، سالن های بزرگ، سوله ها، انبارها، مجتمع های تجاری و ... استفاده می شود.

تمامی محصولات یا دستگاه های نظافت صنعتی شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای گاراتی یک ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشد.

کف شوی صنعتی مدل AM40 کف شوی صنعتی AM55 کف شوی صنعتی AM55B New
کف شوی صنعتی CB AMETEK کف شوی صنعتی AM70 کف شوی صنعتی AM110

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۵/۲۴
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر